گروه: اخبار استان خبر: 161527 / تاریخ انتشار : 1399/5/7 ساعت : 18:19
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پیوستن خواننده جوان کهگیلویه و بویراحمدی به پویش #به_وقت_روشنایی

مرتضی باب با اشاره به پویش #به_وقت_روشنایی گفت: به همه هم استانی ها و دوستان پیشنهاد می کنم به این پویش که کمکی جهت رعایت الگوی مصرف برق است بپیوندند و گامی در راستای صرفه جویی در مصرف برق بردارند.

مرتضی باب در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص کمپین به وقت روشنایی گفت: بنده با افتخار این کمپین را می پذیرم و بیان می کنم اگر تصور کنیم بدون برق قرار باشد وقت را سپری کرد در لحظات گرم سال چگونه می توان بدون وسایل خنک کننده زندگی کرد بنابراین باید رعایت الگوی مصرف را در دستور کار قرار داد.

 

وی با اشاره به نقش مشارکت های مردمی در بهبود برخی مشکلات، تاکید کرد: برخی موضوعات را نباید از دولت انتظار داشت، بلکه کارهایی که نیاز به حمایت و کمک مردم است، باید به صورت خودجوش انجام شود، به عنوان مثال محیط پیرامونی ما با کمک مردم می تواند سالم و پاک و بدون آشغال باشد و هر کدام از ما می توانیم با سالم نگه  داشتن محیط پیرامونی خودمان به زیبایی و طراوت شهرمان کمک کنیم.

 

هنرمند و خواننده هم استانی در پایان افزود: به همه هم استانی ها و دوستان پیشنهاد می کنم  به کمپین به وقت روشنایی که کمکی جهت رعابت الگوی مصرف برق است پیوسته و این کمپین را حمایت و کمک کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.