گروه: اخبار استان خبر: 161509 / تاریخ انتشار : 1399/5/7 ساعت : 14:50

"صیدالی" از نفت و گاز گچساران می رود؟

این جابجایی مدیریت ها در حالی به زودی کلید خواهد خورد که تاکنون مناطق نفتخیز جنوب هیچ گونه واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است؟!.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس براساس شنیده های غیررسمی،شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آستانه جابجایی های مدیریتی در دو شرکت مهم تابعه خود است و این موضوع در حالی کلید خورده است که از صیدالی مدیرعامل نفت و گاز گچساران به نیرویی نزدیک به "غلامرضا تاجگردون" نام برده می شود.

هرچند"ابراهیم پیرامون" از فرزندان بهمئی ساکن استان خوزستان و مدیر عامل نفت و گاز آقاجری است که شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی سکان دار مدیریت نفت و گاز گچساران خواهد شد .

این جابجایی مدیریت ها در حالی به زودی کلید خواهد خورد که تاکنون مناطق نفتخیز جنوب هیچ گونه واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است.

این در حالی است که منبع آگاه دیگری در گفتگو با برخی رسانه ها به این موضوع واکنش نشان داده و گفته است خبری که توسط رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی در گچساران مبنی بر مدیرعاملی مهندس "ابراهیم پیرامون" برای نفت و گاز گچساران منتشر شده صحت ندارد،که براساس اطلاعات دقیق تاکنون چنین موضوعی به اطلاع نامبرده نرسیده و شایعه‌ای بیش نیست.

وی ادامه داده که معمولا در هنگام تغییر و تحولات در نفت انتشار چنین گمانه‌زنی‌ها و شایعاتی عادی است و تاکنون برای جانشینی "هوشنگ صیدالی" که گفته می‌شود به علت تمام شدن دوره چهارساله مدیرعاملی‌اش ممکن است از نفت گچساران برود؛ گزینه‌ای مطرح نشده و جانشینی مهندس پیرامون شایعه‌ای بیش نیست.

گفتنی است "هوشنگ صیدالی" در 20 آذرماه 95 به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب شده است،وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش مخازن هیدروکربوری است و  پیش از این به مدت 8 سال مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویر احمد بود و ریاست تاسیسات تقویت فشار و تزریق گاز گچساران را در کارنامه سوابق خود دارد.

شرکت نفت و گاز گچساران یکی از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که بهره‌برداری و راهبری عملیات تولید از میدان های مهمی از جمله گچساران، بی‌بی ‌حکیمه، سیاه مکان، رگ‌سفید، پازنان، منصورآباد، نرگسی و کیلور کریم را بر عهده دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.