گروه: اخبار استان خبر: 161448 / تاریخ انتشار : 1399/5/10 ساعت : 21:05

آقای فرماندار در گچساران چه می گذرد؟

نبود نظارت کافی بر ادارات و نهادها و بانکها در سطح شهرستان گچساران و تجمع بیش از حد مردم در این مکانها عامل شیوع کرونا در این شهرستان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهرداد امامی در یادداشتی نوشت: افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا طی چند روز گذشته در شهرستان گچساران نزدیک به دو برابر افزایش یافته که نگران کننده است و باید به این موضوع توجه ویژه شود.


با توجه به نبود حساسیت ها در سطح شهرستان گچساران از ستاد مبارزه با کرونا روز به روز در حال افزایش شمار مبتلایان به کرونا هستیم .


 فرماندار گچساران در نشست شورای اداری شهرستان انتقادی از مدیران و روسای این شهرستان داشت که چرا بعضی از این افراد در جلسه شورای اداری شهرستان حضور ندارند.


حال باید از جناب خوانپایه  فرماندار گچساران سوال کرد که متولی امر در شورای اداری شهرستان کیست؟ و دلیل عدم حضور این افراد در این روز های حساس که کرونا در گچساران جولان می دهد چیست؟


مدرسه ای را در نظر بگیرید که دانش آموزان به موقع حضور ندارند یا معلمان آن مدرسه هر موقع که دلشان بخواهد سر کلاس حاضر می شوند، این مشکل بر می گردد به مدیر آن مدرسه و ضعف او در حوزه مدیریتی خود که نمی تواند آن را به درستی انجام بدهد.

به نظر می رسد فعالیت مدیران شهرستانی که عضو ستاد مبارزه با کرونا هستند، در یک زمانی در فضای مجازی برایشان از جان مردم مهم تر بود و کارشان به هشتگ زدن سیاسی برای ماندن در راس مدیریت در سطح شهرستان کشیده بود، حال چه شده است که نه در جلسه شورای اداری حضور دارند و نه برنامه ای برای کنترل ویروس کرونا در سطح شهرستان دارند.

جناب آقای خوانپایه به جای از انتقاد از مدیران و روسای ادارات شهرستان ،چرا آنها را فراخوان نمی کنید از جمله رئیس شبکه بهداشت گچساران را گزارش یکماه اخیر در حوزه پیشگیری از کرونا را از وی درخواست نمی کنید، چرا به وی نمی گوید در شهرستان گچساران چرا روند کنترل کرونا از دست مدیران خارج است، به نظر شما آیا کافی است که فلان شخص از طریق رسانه ها اعلام کند که در گچساران وضعیت کرونا قرمز است و مردم رعایت کنند؟

آقای خوانپایه در گچساران چه می گذرد؟ این همه ندانم کاری در حوزه مدیریتی شما چیست و چه کسی باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم در سطح شهرستان باشد؟ وقتی شما بعنوان فرماندار شهرستان از روسای ادارات حوزه مدیریتی خود انتقاد می کنید، انتظار دارید مردم از کار شما و مدیرانتان راضی باشد؟

ضعف و عملکرد ادارات در حوزه های مختلف از جمله در بحث کرونا را می توان عامل شیوع کرونا در این شهرستان بر شمرد،تجمع بیش از اندازه در ادارات و نهادها و بانکهای شهرستان و عدم رعایت  طرح فاصله گذاری اجتماعی  و نبود مواد ضد عفونی و بهداشتی در بیشتر  این ادارات  و نبود نظارت کافی خود می تواند عامل شیوع کرونا در شهرستان باشد.

به قلم مهرداد امامی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.