گروه: اخبار استان خبر: 161412 / تاریخ انتشار : 1399/5/5 ساعت : 16:00

توضیحات شهردار سی سخت در خصوص ترافیک مرکز شهر/گام بزرگ ”فرد“ در بهسازی معابر و خیابان های پرتردد+ تصاویر

نبود چراغ راهنما در چهارراه کلانتری شهر سی سخت و عرض کم خیابان موجب بروز ترافیک سنگین در خیابان های مرکزی شده است که شهردار سی سخت در این خصوص توضیح داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر سی سخت مرکز شهرستانی دنا  در 35کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که همچنان از کمبود پزشک عمومی و متخصص رنج می برد.

 
 
نبود چراغ راهنما در چهارراه کلانتری شهر سی سخت و عرض کم خیابان موجب بروز ترافیک سنگین در خیابان های مرکزی شده است که شهردار سی سخت در این خصوص توضیح داد.
 
 
مطب یکی از محدود پزشکان شهر سی سخت در نزدیکی چهارراه کلانتری مرکز شهر سی سخت واقع شده است که در روزهای کاری این مطب ترافیک سنگینی در خیابان های اطراف آن حاکم می شود.
 
 
کبود داروخانه بخصوص داروخانه شبانه روزی در شهر سی سخت نیز از مواردی است که شهروندان را با مشکل مواجه کرده است.
 
 
قرار گرفتن داروخانه در اطراف این چهارراه پر تردد از دیگر موارد بروز ترافیک در خیابان مرکزی سی سخت است که نصب چراغ راهنمایی و تعریض خیابان های اطراف میتواند چاره ای برای حل این مشکل باشد.
 
 
شهردار سی سخت در این خصوص به صبح زاگرس گفت: بحث بهسازی و تعریض این خیابان را در دستور کار داریم که هم اکنون در دست اقدام است که بان آن موضوع ترافیک دراین نقطه از شهر حل خواهد شد. 
 
 
فرد، با بیان اینکه جدول گذاری کوچه های فرعی خیابان دنا به صورت دولبه انجام شده است گفت: بهسازی پیاده روها و آسفالت خیابان های اصلی شهر پس از انعقاد قرارداد شروع شده است و بحث زیباسازی مبلمان شهری نیز در دستور کار قرار گرفته است.
 
 
وی بیان کرد: طی همکار با مرکز مخابرات استان و شهرستان دنا سیستم پایش شهری در سی سخت راه اندازی خواهد شد که کمک بزرگی به وضعیت ترافیکی شهر خواهد کرد.
 
 
شهردار سی سخت در خصوص چهارراه کلانتری گفت: با توجه به عدم پذیرش مسافرر و گردشگر در حال حاضر نیازی به نصب چراغ راهنمایی وجود ندارد و با تعریض خیابان شکوفه جنب این چهارراه مشکل ترافیک برطرف خواهد شد.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.