گروه: اخبار استان خبر: 161411 / تاریخ انتشار : 1399/5/5 ساعت : 15:44

بازداشت پدر داماد در شهرستان دنا/ پلمپ 29 واحد صنفی متخلف در بازرسی کرونایی

پناهی با اشاره به این که شهرستان دنا فوتی کرونایی نداشته است: در فضای مجازی درج شده بود در روستای کوخدان وضعیت قرمز است که طی جلسه ای ورود به تمامی اماکن گردشگری این روستا ممنوع شد.

فرماندار دنا در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضیعت ویروس کرونا در این شهرستان گفت: در مجموع از ۱۲۴۶ نفر نمونه گیری شد که ۱۱۰ نفر مثبت شده است و از این بین ۴۴ نفر زن بوده و ۵۴ نفر بهبودی کامل بوده یافتند و ۴ نفر نیز بستری شدند و میانگین سنی آنان از ۱۰ ماهه تا ۸۴ ساله هستند.

 
 
پناهی افزود: فوتی در شهرستان نداشتیم، در فضای مجازی درج شده بود در روستای کوخدان وضعیت قرمز است که بازدیدی از این روستا داشتیم و جلسه ای در همان جا برگزار شد که طی آن ورود به تمامی اماکن گردشگری ممنوع شد.
 
 
 
فرماندار دنا گفت: از این روستا ۵۴ نمونه گرفته شد و تعداد کم موارد مثبت بودند که شناسایی شدند و زنجیره انتقال قطع شد.
 
 
 
وی بیان کرد: در روستا ها برای برگزاری مراسمات تذکرات لازم داده شده است برخی از روستاها که توجه نکردند و بهداشت را رعایت نکردن پدر داماد را به دستگاه قضایی معرفی کردیم حتی به بازداشت هم کشیده شد.
 
 
 
پناهی با بیان اینکه نظارت جدی بر طباخی ها و رستوران های شهرستان سی سخت داریم گفت: روز گذشته یک رستوران دار در شهر سی سخت را به دستگاه قضا معرفی کردیم.
 
 
 
وی افزود: در حوزه صنوف ۲۷۰۰ بازدید داشتیم بیش از ۸۰ واحد صنفی متخلف معرفی شده اند ۲۹ واحد صنفی در دنا پلمپ شده است.
 
انتها پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.