گروه: اخبار استان خبر: 161349 / تاریخ انتشار : 1399/5/4 ساعت : 09:51
در گفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

آخرین وضعیت بیماری کرونا در لنده/برخوردقاطع با برگزار کنندگان با مراسمات عزاداری و شادی+صوت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده آخرین وضعیت بیماری کرونا را در این شهرستان تشریح کرد.

نورمحمد نعمتی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان لنده گفت:با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در شهرستان لنده به خصوص شهرستان ها و استان های همجوار انتظار می رود که بحث پوشیدن ماسک وحفاظت فردی و ورود و خروج به استان و شهرستان ها کمتر شود تا بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم.

 

وی افزود: میزان افزایش بیماران مبتلا به کرونا به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی متاسفانه در حال افزایش روزانه هستیم که انتظار داریم شهروندان در بحث رعایت مسائل به خصوص حفاظت فردی ما را یاری کنند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: بحث تجمعات در مراسمات عروسی و عزاداری ها یکی از مهمترین چالش های اساسی است که باید شهروندان تا جایی که امکان پذیر است رعایت کنند و با کمترین تعداد ممکن برگزار شود و در صورت تجمعات زیاد بدون شک با همکاری نیروی انتظامی برخورد خواهد شد.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: انتظار داریم شهروندان نسبت به حقوق همدیگر احترام قائل شوند و با پوشیدن ماسک از شیوع بیش از پیش این بیماری جلوگیری کنند و ما را در قطع زنجیره این بیماری یاری کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.