گروه: اخبار استان خبر: 161258 / تاریخ انتشار : 1399/5/2 ساعت : 11:10

زمان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مشخص شد

معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد زمان برگزاری آزمون استخدامی این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی این استان در شهریور ماه امسال برگزار می شود.

فریبرز پارسایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این آزمون استخدامی با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی به صورت مرحله ای برگزار شود.

وی افزود: آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مقرر شده بود که در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری این آزمون با تاخیر مواجه شد.

معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این آزمون تعداد ۱۲۷ نیروی شرکتی در واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان پذیرفته خواهند شد.

پارسایی ابراز داشت: این نیروها در قالب شرکت خدماتی تحت عنوان نیروهای تمیز کار، نگهبان، تاسیسات، پذیرش و صندوق دار بودند که مراحل ثبت نام داوطلبان انجام شده است.

معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تعداد متقاضیان این آزمون هشت هزار و۵۰۰ نفر است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.