گروه: اخبار استان خبر: 161201 / تاریخ انتشار : 1399/5/7 ساعت : 22:56
فرماندار کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس:

صاحب خانه ها و بنگاه داران انصاف را در معاملات خود رعایت کنند

علیرضا اتابک با بیان این که تلاش کردیم اجاره بهای مسکن را کنترل و مدیریت کنیم گفت: بخش زیادی از این امر در دست مردم و صاحبان املاک است که باید انصاف را در معاملات خود رعایت کنند تا بقیه مردم نیز از نعمت داشتن منزل برخوردار شوند.

 علی رضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه در گفت و گوی اختصاصی با صبح زاگرس معضل افزایش قیمت مسکن را یک مشکل کلان در سطح کشور خواند و گفت:  با توجه به اینکه افزایش اجاره بها و خرید مسکن و همچنین زمین یک امر کلان در سطح کشور است اما در شهرستان کهگیلویه برای حل این مشکل گام هایی نیز برداشته شد.

 

اتابک گفت:  در شهر دهدشت جلسه ای را با حضور دادستان کهگیلویه، مدیران شهرستان و با دعوت از بنگاه داران شهر دهدشت برگزار کردیم که در آن جلسه بر ثابت ماندن قیمت قراردادهای سال های گذشته از سوی بنگاه داران تاکید شد.

 

وی اضافه کرد: از این بنگاه داران خواسته شد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد مشکلات مختلف اقتصادی و معیشتی انصاف بیشتری به خرج دهند تا بخشی از آلام مردم فروکش کند که در همین راستا تماس هایی از مردم جهت منصف بودن برخی از بنگاه داران و صاحب خانه های داشتیم که جای امیدواری است.

 

فرماندار کهگیلویه با اشاره به نظارت های مختلف در این راستا گفت: همچنین تیم های بازرسی و ثبت و اسناد را بسیج کردیم که نظارت دقیق و حساب شده ای را در سطح شهرستان داشته باشند و این امر نیز صورت گرفته است.

 

اتابک گفت: تلاش ما این بود که این موضوع مدیریت شود و بخش زیادی از این امر در دست مردم و صاحبان املاک است که باید انصاف را در معاملات خود رعایت کنند تا بقیه مردم نیز از نعمت داشتن منزل برخوردار شوند.

 

وی اضافه کرد: موضوع دیگر این است که بخشی از شهر توسعه کمتری نسبت به سایر مناطق پیدا کرده که این تفاوت قیمت موجب ایجاد نوسانات قیمت اجاره بها و مسکن در شهرستان کهگیلویه شده و برنامه ریزی در راستای حل این موضوع نیز انجام و در جلسات مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.