گروه: اخبار استان خبر: 161073 / تاریخ انتشار : 1399/4/28 ساعت : 22:36
گزارش تصویری؛

دیدار رئیس سازمان جنگل ها و مراتع کشور با خانواده مرحوم البرز زارعی

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشوردر دیدار با خانواده مرحوم البرز زارعی یاد و خاطره این کوهنورد دوستدارمنابع‌طبیعی را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در دیدار با خانواده مرحوم البرز زارعی، یاد و خاطره این کوهنورد دوستدار منابع‌طبیعی را گرامی داشت. 

 

 

مسعود منصور در این دیدار گفت: این کوهنورد و دوستدار طبیعت جانش را در راه حفظ جنگل ها از دست داده است و سازمان ‏جنگل‌ها رشادت‌های او را در اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع هیچ گاه از یاد نمی برد.


منصور در ادامه به فداکاران و جان‌نثاران عرصه‌های منابع‌طبیعی ادای احترام کرد و به پاس رشادت‌های این «فداکار خدمت» لوح تقدیر به خانواده البرز زارعی تقدیم کرد. 


خانواده مرحوم زارعی سرانجام  بعد از دیدار با رئیس سازمان جنگل‌ها از مرکز فرماندهی کنترل یگان حفاظت منابع‌طبیعی کشور که به نام البرز زارعی نام‌گذاری شد، بازدید کردند.

 


"البرز زارعی" کوهنورد طبیعت‌دوست ۳۸ ساله گچسارانی روز دوازدهم خردادماه امسال حین عملیات اطفای حریق جنگل‌ها در منطقه گچساران دچار سوختگی شدید شد و پس از انتقال به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان 17 روز جدالی نابرابر با مرگ داشت و سر انجام سحرگاه آخرین روز بهار جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.