گروه: اخبار استان خبر: 161069 / تاریخ انتشار : 1399/5/14 ساعت : 15:06
بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

صاحب خانه ها مستاجران را درک کنند/مسئولان بر افزایش اجاره خانه ها نظارت کنند

آشتیانی گفت: این مردم نیز از جنس صاحب خانه ها هستند، این ها هم سختی می کشند، صاحبخانه ها مستاجران را درک کنند که مستاجر هم بتواند زندگی اش را بچرخاند.

مهناز آشتیانی بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: خودم خانه شخصی دارم اما اکنون این وضع موجود شرایط را بسیار سخت کرده است، شیوع کرونا ویروس در کشور باعث شد که مردم با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم کنند.

 

وی بیان کرد: این وضعیت برای مردم بسیار سخت  می گذرد، از یک طرف درآمد مردم پایین آمده است از طرف دیگر شاهد افزایش قیمت اجاره خانه ها هستیم، بیشتر شبیه کفه ترازویی است که در یک سمت آن درامد مردم به زیر کشیده شده و اجاره خانه کفه تراوز را بالا کشانده است.

 

بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی عنوان کرد: این شرایط فشار بسیار زیادی بر مردم به ویژه قشر متوسط و قشر ضعیف جامعه وارد می کند، از مسئولان انتظار داریم وضعیت اقتصادی مردم را در نظر بگیرند و در حد امکان بر اجاره خانه هایی که  روز به روز در حال افزایش است  نظارت جدی داشته باشند.

 

آشتیانی افزود: درست است که سالانه مبلغی بر اجاره خانه ها افزوده می شود اما امسال به نظر من به دلیل نظارتی که انجام نشده است این افزایش قیمت غیر منطقی بوده است، صاحب خانه ها شرایط مردم اجاره نشین را درک کنند.

 

 وی ادامه داد: این مردم نیز از جنس صاحب خانه ها هستند، این ها هم سختی می کشند، صاحبخانه ها مستاجران را درک کنند که مستاجر هم بتواند زندگی اش را بچرخاند.

 

آشتیانی در رشته فوتسال و اسکیت رولبال فعالیت داشته است، در فوتسال مربی لیگ برتر تیم نامینوی اصفهان بوده که به همراه این تیم پنجم لیگ برتر شد، و قهرمان لیگ برتر جوانان در دو سال  و نایب قهرمانی تیم جوانان و نوجوانان استان در کشور و دو مدال جهانی اسکیت رولبال را در سال 2015 مقام سوم و 2107 نایب قهرمان جهان در بنگلادش کسب کرده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.