گروه: اخبار استان خبر: 160939 / تاریخ انتشار : 1399/4/25 ساعت : 10:25
با نائب رئیسی در فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی صورت گرفت

گام بلند مهدی روشنفکر برای مقابله با آسیب های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد

مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون نائب رئیس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس یازدهم شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استان کهگیلویه و بویراحمد اگر چه در گذشته یکی از استان‌های پاک در زمینه آسیب‌های اجتماعی همانند طلاق، اعتیاد و خودکشی بود اما به دلیل تغییر شرایط و دگرگونی در سبک و نوع زندگی، این گونه آسیب‌ها در حال افزایش است.

 

در گذشته طلاق امری مذموم در زندگی ایلی و عشایری به شمار می‌رفت و دختری که با چادر سفید به خانه بخت می‌رفت همان چادر با گذشت سال‌ها زندگی شیرین به عنوان کفن او نیز مورد استفاده قرار می‌گرفت اما اکنون به دلایل مختلف طلاق رشد فزاینده‌ای در استان دارد.

 

خودکشی و اعتیاد هم شرایط خاص خود را دارد که کمی نگران کننده است و اخبار متعدد در این دو مورد مؤید وضعیت است اما باید دلایل و چرایی مشکلات را واکاوی کرد و نمایندگان مجلس و دولتمردان باید برای مقابله با این آسیب ها گام های مهم و موثری بردارند.

 

احمد نادری نماینده مردم تهران از انتخاب اعضای هیات رئیسه فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی در نشست این فراکسیون خبر داد و گفت: اینجانب به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شدم.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم، افزود: همچنین مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد و دنا به عنوان نایب رئیس، علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار به عنوان سخنگو، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران و حسین حق وردی نماینده مردم شهریار به ترتیب به عنوان دبیر اول و دوم فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی انتخاب شدند.

 

تشکیل فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی از سوی نمایندگان مجلس یازدهم از جمله مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون می تواند گام موثری برای مقابله با این آسیب ها به خصوص در کهگیلویه و بویراحمد باشد که معضلات فراوانی را نیز به وجود آورده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.