گروه: اخبار استان خبر: 160906 / تاریخ انتشار : 1399/4/24 ساعت : 13:03
سرپرست شهرسازی و معماری شهرداری خبر داد؛

بروزرسانی خدمات شهرسازی در شهرداری یاسوج/ شهروندان دیگر معطل نمی شوند

سرپرست شهرسازی و معماری شهرداری از بروزرسانی خدمات شهر سازی در شهرداری یاسوج خبر داد و ابراز داشت : در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و کاهش مراجعات مردمی این اقدام صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهرداری یاسوج در اقدامی ارزشمند جهت رفاه حال شهروندان و همچنین کاهش مراجعه حضوری به واحدهای شهرسازی نسبت به بروزرسانی خدمات شهرداری اقدام کرده است که در این زمینه شهرداری یاسوج از شهرداری های پیشرو در سراسر کشور است.

 

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یاسوج با اعلام خبر بروزرسانی خدمات شهرسازی در شهرداری یاسوج گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم کاهش مراجعات ارباب رجوع، بروز شدن خدمات شهر سازی در شهرداری یاسوج مورد  تاکید شهردار یاسوج بود که این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

مجید محمدی افزود: با تمهیدات صورت گرفته و افزایش ساعات کار پس از وقت اداری، روند رسیدگی به پرونده ها سرعت گرفته و هم اکنون خدمات مختلف حوزه شهرسازی از جمله صدور پروانه و استعلامات بصورت روزانه در شهرداری یاسوج صورت می گیرد.

 

محمدی تاکید کرد: مجموع اقدامات یاد شده سبب افزایش راندمان کاری و بروزرسانی روند رسیدگی به پرونده ها شده است که نتیجه آن به حداقل رساندن مراجعات حضوری شهروندان و افزایش رضایت عمومی شده است.

 

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یاسوج ابراز کرد: امیدواریم با همکاری شهروندان این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم با این اقدامات ضمن تسریع در روند رسیدگی به کارهای مردم، از بحران بیماری کرونا عبور نماییم.

انتهای پیام /

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.