گروه: اخبار استان خبر: 160902 / تاریخ انتشار : 1399/4/24 ساعت : 10:28
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

افزایش پروتکل های بهداشتی درشهرستان دنا و تعطیلی تالارها و باغ های عروسی

فرماندار شهرستان دنا از افزایش پروتکل های جدید مقابله با کرونا در سی سخت و تعطیلی تالار عروسی و باغات تفریحی خبر داد.

عبدالمجید پناهی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: تالار عروسی و باغات تفریحی در حال حاضر بسته هستند در صورتی که قبل از موج جدید کرونا، سالن های هنری و اماکن تفریحی ورزشی به صورت 50درصدی طبق دستورالعمل کشوری بازگشایی شده بودند‌.


فرماندار دنا بیان کرد: با توجه به اینکه وضعیت چند شهرستان استان به سمت قرمز است، برگزاری مراسمات عروسی عزا به شکل تجمعی ممنوع است و زدن ماسک در ادارات اجباری است.پناهی ادامه داد: مرکز بهداشت و فرمانداری تیمی تشکیل داده اند و از ادارات بازرسی می کنند و در صورتی که کارمندان پروتکل بهداشت را رعایت نکرده باشند برای آنها غیبت ثبت می شود.

 

وی افزود: در حال حاضر در ورودی شهر ایستگاه غربالگری نداریم اما در روزهای منتهی به پایان هفته که دو الی سه روز تعطیلی داشته باشیم و احتمال حضور مسافران باشد، برپا می شود.


پناهی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان دنا با بیان اینکه کمترین آمار مبتلا به کرونا در سطح استان را داریم گفتم: با فاصله زیاد کمترین آمار را داریم و در غربالگری رفته اول استان هستیم اما نمیتوان به این موضوع تکیه کرد و باید پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بیش از پیش رعایت شود .

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.