گروه: اخبار استان خبر: 160831 / تاریخ انتشار : 1399/4/22 ساعت : 19:49
سلطان کیست؟

یک بام و دو هوای شورای شهر یاسوج در جمع آوری کیوسک های پرحاشیه و غیرمجاز/وقتی برج سازان هم چشم طمع به کیوسک ها دارند

ماجرای کیوسک های سطح شهر یاسوج به معضلی بی پایان تبدیل شده است و طبق گفته اعضای شورای این شهر پای برج سازان هم به این ماجرا باز شده است و از طرفی برخی اعضای شورا اجازه جمع آوری کیوسک های غیرمجاز را نمی دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای کیوسک های سطح شهر یاسوج به معضلی بی پایان تبدیل شده است و به نظر می رسد ساماندهی این کیوسک ها به عمر شورای دور پنجم و شهردار فعلی قد ندهد چرا که به نظر می رسد عزم جدی برای ساماندهی و همچنین جمع آوری کیوسک های غیرمجاز وجود ندارد.

 

عدم داشتن عزم جدی برای جمع اوری کیوسک های غیرمجاز را می توان از نشست های شورای شهر یاسوج و صحبت های اعضای این شورا دریابیم به گونه ای که برخی از اعضای شورا از لزوم جمع اوری ان ها صحبت می کنند اما برخی دیگر این اظهارات را عوام فریبی می نامند و اعتقاد دارند خود اعضای شورا اجازه نمی دهند این کیوسک ها جمع اوری شود.

 

محمدرحیم دهرابپور عضو شورای شهر یاسوج در نشست امروز این شورا بیان کرد: ۲۰۰ کیوسک در سطح شهر یاسوج وجود دارد که از این تعداد تنها ۲۰ کیوسک دارای مجوز هستند و بقیه فاقد مجوز هستند که باید جهت جمع آوری آنها اقدام شود.

 

دهراب‌پور تصریح کرد: ۹۰ درصد کیوسک‌های بورس بازی شده اند و حتی برخی برج داران این شهر هم کیوسک دارند که باید بررسی و جمع آوری شوند چرا که افراد مستحق و نیازمند نیستند.

 

وی به اعضای شورای شهر توصیه کرد که از موضع گیری های جانبدارانه خودداری کنند و بگذارند بحث کیوسک‌ها و جذب نیرو در شهرداری یاسوج بررسی و تعیین تکلیف شوند.

 

هدایت اکبری، عضو دیگر شورای شهر یاسوج نیز گفت: وقتی می خواهند کیوسک های غیرمجاز و فاقد مجوز سطح شهر یاسوج را جمع آوری کنند اعضای شورا مانع کار می شوند بنابراین اعضای شورا عوام فریبی نکنند که می خواهیم کیوسک ها را جمع آوری کنیم بلکه در صورتی که قصد چنین کاری دارند بدون ملاحظه کاری شروع کنند.

 

این اظهارات اعضای شورای شهر یاسوج می تواند مقدمه ورود دستگاه های نظارتی به موضوع کیوسک های شهر یاسوج باشد و مشخص شود چه کسانی اجازه نمی دهند کیوسک های غیرمجاز از سطح شهر جمع اوری شوند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.