گروه: اخبار استان خبر: 160829 / تاریخ انتشار : 1399/4/22 ساعت : 19:22

شناسایی و دستگیری عاملین تیراندازی به مامور منابع طبیعی شهرستان لنده در آب بهاره+جزئیات

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از شناسایی دستگیری عاملین تیراندازی به مامور یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در آب بهاره خبرداد.

سرگرد فرزین جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت گفت: بدون شک امنیت به عنوان یکی از مهمترین مولفه های زندگی در جامعه تلقی می شود که هرچه این امینت فراگیر تر باشد زندگی ما در جامعه نیز آسوده خاطر خواهد بود.

 

وی افزود: در پی تیراندازی ماه گذشته به یکی از ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در منطقه آب بهاره که منجر به زخمی شدن این مامور شد پلیس های تخصصی ما عملیات شناسایی عاملین را از همان روز اول در دستور کار قرار داده و پس از یک ماه تحقیق و بررسی عاملین را شناسایی و با حکم قضایی دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: در این عملیات پلیسی تعداد چهارنفر از متهمین شناسایی و دستگیر شدند و یک قبضه سلاح کلاشیکفی که با آن به مامور یگان حفاظت منابع طبیعی تیر اندازی شد نیز کشف و ضمیمه پرونده شد.

 

سرگرد جمشیدی گفت: متهمین به همراه سلاح مکشوفه جهت طی مراحل قضایی و قانونی به مقامات قضایی در شهرستان لنده تحویل شدند.

 

وی در پایان تاکیدکرد: اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و فراگیر شدن چتر امنیت در این شهرستان مرهون تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی است که انتظار داریم شهروندان نیز کوچکترین موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق 197جهت ارتقای سطح کمی و کیفی پلیسی اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.