گروه: اخبار استان خبر: 160825 / تاریخ انتشار : 1399/4/22 ساعت : 17:21
در گفتگو با رییس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دنا مطرح شد؛

بلاتکلیفی ساختمان فنی و حرفه ای پاتاوه و امیدوار به توجه نماینده تازه نفس

رییس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دنا از نیمه کاره ماندن ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهر پاتاوه خبر داد و خواهان توجه ویژه نماینده جدید مردم بویراحمد و دنا به این موضوع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رییس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دنا از نیمه کاره ماندن ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهر پاتاوه خبر داد و خواهان توجه ویژه نماینده جدید مردم بویراحمد و دنا به این موضوع شد.

 

منوچهر حسن‌زاده در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص برنامه ها و دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در سی سخت و پاتاوه گفت: آموزش‌ها بایستی در مسیر ایجاد اشتغال پایدار برای ثبات در بازار کسب و کار ارایه شود و به جد از مشاغل فصلی فاصله بگیریم.

 

 

حسن‌زاده افزود: مرکز اصلی فنی و حرفه ای شهرستان دنا در سی سخت واقع شده است و با توجه به اینکه متقاضیان زیادی در حوزه اشتغال و مهارت آموزی در بخش پاتاوه و روستاهای تابعه وجود دارد باید گفت در روستاها تیم سیار اعزام می کنیم ولی در شهر پاتاوه چندین سال است که ساختمان مرکز فنی و حرفه ای در مرحله فندانسون باقی مانده است و با توجه به بودجه محدودی که در اختیار این مرکز قرار دارد و عدم تخصیص اعتبار، چندید سال راکد مانده است.

 

 

وی با بیان اینکه از طریق مدیرکل استان این موضوع را از سازمان فنی و حرفه پیگیری کردیم ولی چون این پروژه در سرفصل اعتبارات استانی است نه ملی، باید از طریق استان تامین اعتبار شود.

 

 

مدیر مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دنا بیان کرد: باتوجه به نیاز اساسی به آموزش و ارائه مهارت های فنی و حرفه ای و اشتغال جوانان در شهر پاتاوه نیازمند توجه ویژه نماینده جدید مردم بویراحمد و دنا و مارگون در این خصوص هستیم و امیدواریم با تحصیص اعتبارات استانی به این پروژه و نگاه ویژه فرماندار دنا هرچه سریع تر شاهد شروع بکار این پروژه در پاتاوه باشیم.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.