گروه: اخبار استان خبر: 160815 / تاریخ انتشار : 1399/4/22 ساعت : 17:28

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی در دهدشت

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره‌های آموزش های تخصصی کوتاه مدت با ارائه گواهینامه معتبر در مرکز دهدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمدجعفر رستمی  در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت دهدشت با استفاده از اساتید و مدرسین متخصص و متعهد، دوره‌های مختلف را با اقساط و تخفیف با ارائه گواهینامه معتبر تشکیل می‌دهد. 

وی با بیان اینکه همه افراد در سنین کودکی تا میانسال و بالاتر می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و به یادگیری بپردازند، افزود: یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پر کردن اوقات فراغت فرزندان در انواع کلاس تابستانی جهاد دانشگاهی است.
 
معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری، مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت دهدشت برخی از کلاس‌های خود را از طریق سامانه آموزش مجازی به فراگیران ارائه خواهد داد.
 
رستمی، اتوکد، آموزش GIS،GPS ، نقشه برداری با دوربین توتال استیشن، ایمنی صنعتی(HSE)، مهارت‌های هفت گانه کامپیوتر(ICDL)، نرم افزارهای (Spss،SAS ، (EVIEWE، مربیگری مهد کودک، طب سنتی (مقدماتی)، کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی، تکنسین داروخانه و دستیار دندانپزشک را از کلاس‌های در حال برگزاری مرکز کوتاه مدت دهدشت عنوان کرد.
 
وی تصریح کرد: همچنین در بخش اشتغال کلاس‌های پرورش زنبور عسل، پرورش مرغ بومی، پرورش و نگهدای دام، پرورش ماهیان سردآبی و پرورش قارچ‌های خوراکی(صدفی و تکمه‌ای) در این مرکز در حال برگزاری است.
 
این مدرس درس روابط عمومی در دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت دهدشت آمادگی کامل دارد تمام دوره‌های آموزشی موردنیاز کارکنان دولت، دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی را متناسب با نیاز آنها برگزار کند، ضمن اینکه در پایان دوره‌های آموزشی به کسانی که موفق به گذراندن دوره گردند، گواهینامه معتبر علمی ارائه می‌شود.
 
رستمی بیان کرد: متقاضیان می‌توانند به آدرس دهدشت، کوچه کمیته امداد، ساختمان شایان، طبقه زیرزمین مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 07432271004 تماس بگیرند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.