گروه: اخبار استان خبر: 160787 / تاریخ انتشار : 1399/4/22 ساعت : 10:34
داغ های مجازی؛

حضور فعال مدیرکل تعاون و کار استان در لایو اینستاگرامی غلامرضا تاجگردون+عکس

غلامرضا تاجگردون لایو اینستاگرامی مشترکی با یک فعال رسانه ای انجام داده است که نکته جالب حضور فعال پروانه نیکمرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از روزهای شلوغ خبری حول غلامرضا تاجگردون و اعتبارنامه ای که سرانجام به تایید نمایندگان مجلس نرسید، برخی صفحات مجازی و رسانه ها با دنبال کردن خط خبری القای ناامیدی در مردم به دلیل رد اعتبارنامه تاجگردون، گرفتن آرامش روانی مردم را هدف خود قرار داده اند.

 

از طرف دیگر غلامرضا تاجگردون نیز در روزهای پس از رد اعتبارنامه اش فعالیت گسترده و بی سابقه ای در فضای مجازی داشته است و حتی گفتگوهای دو طرفه اینستاگرامی نیز انجام می دهد؛ موضوعی که با توجه به سابقه عدم حضور در رسانه ها از وی بعید به نظر می رسید.

 

در این ایام مدیران کهگیلویه و بویراحمدی به خصوص گچسارانی نسبتا زیادی، در فضای مجازی به حمایت از نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی روی آوردند.

 

همیشه و در چنین مواردی یکی از نکاتی که برای مردم می تواند جذاب باشد و آن را دنبال می کنند این است که چهره های شناخته شده از جمله مدیران تا چه اندازه درگیر فضای مجازی هستند.

 

اخیرا نیز غلامرضا تاجگردون لایو اینستاگرامی مشترکی با یک فعال رسانه ای انجام داده است که نکته جالب حضور فعال پروانه نیکمرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد است که با درج یک کامنت حضور خود را در این لایو نشان دهد.

 
انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.