گروه: اخبار استان خبر: 160757 / تاریخ انتشار : 1399/4/21 ساعت : 15:49

تحقق مطالبه شهروندان کوی گلزار با پیگیری امام جمعه دهدشت

امام جمعه دهدشت با اشاره به اینکه مسئول همان طور که از نامش مشخص است باید مورد سوال قرار گیرد گفت : شرایط نباید به گونه ای رقم بخورد که مردم در این مکان از بوی نامطبوع کانال رو باز و یا مشکلات کوچک گلایه مند باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از گلایه های فراوان مردم منطقه گلزار دهدشت در مورد مشکلات فراوان این منطقه و رسیدگی بسیار ضعیف شهرداری و عدم ارایه خدمات شهری به صورت مستمر هفته گذشته حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه شهر دهدشت به همراه معاون شهردار پس از بررسی وضعیت این منطقه با مردم گفت و گو کردند.

 
حجت الاسلام وحدانی فر در این دیدار در حضور خبرنگاران خطاب به مسئولان گفت: مردم ولی نعمتان این نظام هستند و نباید آن ها را در میان جلسات مختلف فراموش کنیم.
 
وی افزود: مسئول همان طور که از نامش مشخص است باید مورد سوال قرار گیرد و شرایط نباید به گونه ای رقم بخورد که در این مکان از بوی ناطبوع کانال رو باز و یا مشکلات کوچک گلایه مند باشند.
 
 
پس از بررسی های انجام شده تقوی معاون شهردار دهدشت وعده پاکسازی و لایه روبی کانال رو باز خیابان پست قدیم  و همچنین پاکسازی ورودی دهدشت از سمت جاده طولیان را داده بود که این وعده پس از سه روز محقق شد.
 
 
 
هر چند این گونه اقدامات می تواند با کیفیت بیشتر و در زمانبندی مناسب و منظم به صورت مستمر از سوی ادارات خدمات رسان صورت گیرد اما مطالبه گری برای مردم از سوی شخص امام جمعه نکته بسیار مثبتی است که نشان دهنده پیگیری مسئولانه و دغدغه مند روحانیت است.
 
 
سایر مسئولین و افراد شاخص جامعه نیز می توانند با استفاده از جایگاه مردمی و مقبولیت خود مطالبات مردمی را پیگیری کنند.
 
 
گفتنی است که پاکسازی ورودی شهر توسط راهداری و شهرداری انجام شده است و امیدواریم این فعالیت ها و خدمت رسانی ها ادامه داشته باشند.
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.