گروه: اخبار استان خبر: 160716 / تاریخ انتشار : 1399/4/20 ساعت : 14:01
واکنش امام جمعه یاسوج به ماجرای اعتبارنامه تاجگردون؛

مجلس تنها سنگر خدمت به مردم نیست/از زحمات تاجگردون تشکر می کنم/مردم مراقب دسیسه ها باشند

آیت الله حسینی در خطبه های نماز جمعه یاسوج ضمن تشکر از زحمات غلامرضا تاجگردون رای نمایندگان را روال قانونی خواند و از مردم خواست مراقب توطئه و دسیسه های دشمنان باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیت الله حسینی در نماز جمعه این هفته  شهر یاسوج گفت: انسان می تواند با توبه و کارهای نیک گذشته را جبران کند و کسانی که تکبر دارند و هواپرست می شوند و از درگاه خداوند متعال سرپیچی می کنند در دوزخ بر عذابی سخت گرفتار خواهند شد.

 
وی گفت: عقل برای هدایت بشر کافی نیست باید رسولانی باشد و وحی باشد تا انسان را به کمال برساند، خداوند برای هدایت بشر  ۱۲۴ هزار پیغمبر فرستاد و ۱۱۴کتاب نیز بر پیامبران برای هدایت بشریت نازل شده است.
 
امام جمعه یاسوج افزود: اگر انسان به فرمان خداوند گوش داد سعادتمند خواهد شد و اگر سرپیچی کند نابود می شود، نماز، حجاب، عفاف و حج انسان را به خداوند می رساند که این بالاترین درجات برای رسیدن به خدا است .
 
آیت الله حسینی گفت: یکی از اصول مقرب بودن عفت و پاکدامنی و حجاب است و مرد و زن فرقی ندارد، حجاب و عفاف از کمالات انسان است اگر حجاب و عفاف را از انسانها بگیرند فرقی با حیوانات ندارند.
 

 وی در ادامه افزود: مردم ما همیشه در خط مبارزه  با دشمنان بودند در تمام مراسمات داخلی و راهپیمایی تلاش پرشور داشته اند و در آخرین حضور شان در انتخابات بود.

 

حسینی ادامه داد: امروز جامعه بشری تلاش می کند که بر خلاف دستور خداوند عفاف و حجاب را از مردم بگیرند، امروز دشمن خیلی روی این برنامه کار می کند، می خواهند کاری کنند که جوانان ما عفت لازم را نداشته باشند دختر نباید لباسش نامناسب باشد و تحریک کننده باشد این ها بر خلاف دستور است.
 

امام جمعه یاسوج در ادامه در خصوص ماجرای اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون گفت: نمایندگان مجلس با رای مردم به عنوان نماینده انتخاب می‌شوند و اعتبارنامه آن‌ها بر اساس قانون باید مورد تایید نمایندگان قرار بگیرد و این مساله قانونی است که باید طی شود ممکن است گاهی اوقات اعتبارنامه یک نماینده تایید نشود همان گونه که اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون تایید نشد و این حق قانونی نمایندگان مجلس است که اعتبارنامه را بررسی کنند که بر اساس شواهد و مدارک و دلایل انجام می‌شود.

 

وی با بیان این که مردم استان ما همواره در برابر قانون تسلیم بوده و هستند ادامه داد: مردم گچساران و باشت به قانون تمکین می‌کنند و در این بین غلامرضا تاجگردون مردم این دو شهرستان را به آرامش دعوت کرد و طبیعی است که طرفداران تاجگردون ناراحت و نگران باشند لذا باید آرامش خود را حفظ کنند و تابع قانون باشند.

 

حسینی با اشاره به این که نمایندگی مجلس تنها سنگر و مسیر خدمت نیست اظهار کرد:  غلامرضا تاجگردون با داشتن تجربه می‌تواند در دیگر حوزه‌ها و عرصه‌ها به مردم کشور و استان و گچساران و باشت خدمت کند.

 

وی در پایان گفت: برخی‌ها شیطنت می‌کنند و به دنبال تفرقه افکنی و اختلاف افکنی هستند که باید مردم هوشیار باشند و اجازه ندهند که دشمنان سوء استفاده کنند.

 

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.