گروه: اخبار استان خبر: 160698 / تاریخ انتشار : 1399/4/20 ساعت : 10:02
به همت بسیج ادارات سپاه فتح صورت گرفت

میز خدمت جهادی در منطقه عشایری گُرگو یاسوج+تصاویر و فیلم

مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری میز خدمت جهادی در منطقه عشایری گُرگو یاسوج در زمینه های خدماتی و بهداشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ میز خدمت جهادی به همت بسیج ادارات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به مدت  2 روز در مناطق عشایری گرگو در فاصله 20 کیلومتری شهر یاسوج برگزار شد.

 

مسئول بسیج ادارات سپاه فتح در خصوص این اردوی جهادی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: اردوی جهادی 2 روزه با همکاری و همیاری دستگاه های خدمات رسان در منطقه عشایری گرگو برگزار می شود.

 

سرهنگ ارژنگ تند پور با اشاره به خدمات اردوهای جهادی در منطقه گرگو عنوان کرد: این اردوی جهادی در بخش های مختلف شامل خدمات پزشکی، واکسیناسیون دام و طیور، توزیع بسته دارویی دام و طیور، توزیع بسته بهداشتی، توزیع بسته های حمایتی، توزیع بسته های آموزشی و فرهنگی، مشاوره خانواده، بیان مسائل شرعی، پیرایش آقایان، برگزاری مسابقات بومی و محلی است.

 

تند پور بیان کرد: برنامه و مشکلات عمومی عشایر در یک کارگروه مطرح و مصوب می شود و این مشکلات به اطلاع استاندار و فرمانده سپاه فتح خواهد رسید.

 

وی گفت: درصدد هستیم در سال 99 مشکلات عشایر را حل کنیم، زیرا طبق فرموده رهبر انقلاب  عشایر ذخایر انقلاب هستند، تلاش داریم در راستای شعار سال یعنی جهش تولید، و ظرفیت های عشایر در بحث تولید از آنها حمایت خواهیم کرد، که در این راستا انتظار داریم دستگاه ها حمایت های کافی خود را داشته باشند.

 

تند پور در ادامه با اشاره به همکاری ادارات و نهاد ها در اردوی 2 روزه جهادی عشایر گرگو گفت: در این اردوی 2 روزه 15 دستگاه خدمات رسان از جمله استانداری، دانشگاه علوم پزشکی، ناحیه مقاومت بسیج عشایر، جمعیت هلال احمر، سازمان دانش آموزی، سازمان بسیج جامعه پزشکی، حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی، اداره امور عشایر، اداره کل پشتیبانی امور دام، شرکت آب و فاضلاب، موسسه خیریه لبخند خدا و گروه جهادی عباد الرحمان، صدا و سیما و روابط عمومی سپاه فتح مشارکت داشتند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.