گروه: اخبار استان خبر: 160646 / تاریخ انتشار : 1399/4/19 ساعت : 23:06
گزارش تصویری؛

تلاش جهادی امام جمعه بهمئی برای برون رفت این شهرستان از مشکلات اقتصادی/7 دیدار مهم با مسئولان مرکز استان در یک روز

امام جمعه مرکز شهرستان بهمئی در ادامه تلاش های خود برای برون رفت این شهرستان از مشکلات با حضور در مرکز استان با مسئولان و کارشناسان مختلفی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛امام جمعه مرکز شهرستان بهمئی در ادامه تلاش های خود برای برون رفت این شهرستان از مشکلات با حضور در مرکز استان با مسئولان و کارشناسان مختلفی دیدار و گفتگو کرد.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با بیان اینکه در هفته اخیر در یک روز هفت نشست و رایزنی در این راستا داشتم،گفت: نشست با معاون اقتصادی استاندار، مدیر کل کار و تعاون  و کارشناسان اقتصادی دستگاه های مختلف مرکز استان در دستور کار بود.

 

 

وی گفت:نشستی با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در مورد زیر ساخت ها و برنامه ریزی برای توسعه و ترویج فرهنگ اشتغال در استان داشتم.

 

حجت الاسلام افروغی ادامه  داد:نشستی در دفتر مدیر کل کار و تعاون با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات داشتیم که در آن به راهکارهای حل مشکلات اقتصادی پرداختیم.

 

 

امام جمعه بهمئی خاطرنشان کرد: با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج هم در این رابطه دیدار و گفتگو داشتم.

 

 

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی در پایان با مفید برشمردن این نشت ها، گفت:همه این نشست ها در راستای هماهنگی همه ظرفیت های استان جهت جذب سرمایه گذاران و رونق تولید و اشتغال بهمئی و در راستای پیگیری نشستهایی بود که در هفته های اخیر با مسئولان کشوری در تهران داشتیم.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.