گروه: اخبار استان خبر: 160625 / تاریخ انتشار : 1399/4/17 ساعت : 20:53

انتصاب های جدید در کهگیلویه و بویراحمد

جدیدترین انتصابات دستگاه های اداری استان را در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ جدیدترین انتصابات دستگاه های اداری را در این بسته خبری بخوانید. 

 

سرپرست آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد منصوب شد.

در متن حکم فیض الله پاسره آمده است.

 جناب آقای مهندس علمدار آرمین پلی با سلام

 احتراماً با عنایت به مراتب شایستگی و سوابق مفید جنابعالی و حسب اختیارات اینجانب بر اساس ماده ۱۹ اساسنامه شرکت آب و فاضلاب استان به موجب این حکم جنابعالی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد منصوب می شوید.

شایسته است با بهره گیری از ظرفیت های نیروی انسانی متعهد و متخصص نسبت به انجام ماموریت های سازمانی اقدام شود.

 امید است با توکل به خداوند متعال و رعایت تقوا و درایت کامل نسبت به مسئولیت مهمی که بر عهده جنابعالی واگذار می گردد موفق باشید.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان را منصوب کرد.

علی سلحشوری رئیس سازمان، در این ابلاغ، خطاب به قلندر حسن پور آورده است.

به موجب این حکم و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و تجارب ارزنده جنابعالی بدینوسیله به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان منصوب می شوید. . امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانونمداری و اعتدال گرایی در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است؛ قلندر حسن پور دارای مدرک کارشناسی ارشد، ایثارگر، دارای۲ سال سابقه، از جمله: کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، کارشناس آمار، کارشناس پژوهش، کارشناس بودجه، رئیس گروه حسابهای منطقه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، رئیس گروه تحول اداری و نوسازی سازمان مدیریت، رئیس گروه بودجه، برنامه ریزی و تحول اداری استانداری، معاون دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری و قبل از این معاون نوسازی دفتر توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را، در کارنامه کاری خود دارد.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

محسنی رئیس هلال‌احمر دنا شد

طی حکمی، داریوش محسنی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دنا شد.

 

این روزها شاهد تغییر و تحولات مدیریتی در سطح شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم که بعد از انتخابات دوم اسفند استارت این تغییرات زده شد.

در یکی از این تغییرات رئیس جدید هلال احمر شهرستان دنا معرفی شد و بر همین اساس دارا دادفر جای خود را به داریوش محسنی داده است.

داریوش محسنی در گذشته 16 سال مسئول عملیات این دستگاه در شهرستان دنا بوده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.