گروه: اخبار استان خبر: 160598 / تاریخ انتشار : 1399/4/17 ساعت : 15:05
در پی حفاری ادارات خدمات رسان صورت گرفت:

اعتراض شدید رئیس شورای شهر لنده به وضعیت کنده کاری های سطح شهر+تصاویر

عزیزالله شریفی با اعتراض به وضعیت پیش آمده از سوی ادارات حفارکننده در سطح شهر لنده گفت: برخی ادارات از جمله آب و فاضلاب با رها کردن کنده های های خود نسبت به حقوق شهروندان کاملا بی تفاوت هستند.

رئیس شورای شهر لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به وضعیت موجود سطح شهر لنده گفت: بافت قدیمی بیشتر خیابان ها و کوچه های باعث شده است تا سطح خدمات شهری به شکل درست به این شهروندان ارائه نشود.

 

 

وی افزود: امروز شاهد برخی نارضایتی ها و اعتراضات گسترده مردمی در خصوص کنده کاری دستگاه های حفاری از جمله آب و فاضلاب و شرکت گاز و مخابرات هستیم که متاسفانه بیشترین سطح نارضایتی از آب و فاضلاب است.

 

عزیرالله شریفی تصریح کرد:خیابان های سادات، شهرک فجر، شهرک شهید رجایی و شهید مطهری و جانبازان از جمله خیابان هایی هستند که در پی فرسودگی خط لوله آب حفاری شده که بعد از تعمیر به حال خود رها شده اند.

 

 
 

وی تاکیدکرد: متاسفانه برخی ادارات با عملکرد ضعیف خودشان باعث شده اند تا سطح خدمات شهری نیز تحت تاثیر این ضعف قرار بگیرد.

 

 

رئیس شورای شهر لنده گفت: انتظار داریم وقتی ادارات حفاری اقدام به حفاری می کنند نسبت به شرایط و موقعیت کاری خود نیز در پایان اقدام به تسطیح و آسفالت بخش های آسیب دیده کننده تا خدمات شهرداری تحت الشعاع قرار نگیرد.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.