گروه: اخبار استان خبر: 160494 / تاریخ انتشار : 1399/4/15 ساعت : 13:42

احتمال بروز تصادفات در ورودی شهر سی سخت با شکست لوله های زیرزمینی+تصاویر

شکست لوله های زیرزمینی در ورودی شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا مجوب جاری شدن آب و لغزنده شدن سطح جاده شده است که خطر آفرین بوده و موجب بروز تصادفات می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر سی سخت به عنوان یک شهر توریستی و گردشگرپذیر در جنوب ایران شناخته شده است.

 

توجه ویژه به زیرساخت ها و زیباسازی مبلمان شهری از جمله اقدامات مناسب در مدیریت کارآمد و تاثیرگذار در یک شهر است که سبب پیشرفت و تعالی آن شده و زمینه های جذب گردشگران را فراهم می کند.

 

یکی از مواردی که سبب پیشرفت و توسعه یک شهر می شود هماهنگی بین دستگاه ها و ادارات است که در نهایت موجب رضایت شهروندان و برطرف شدن مشکلات و معضلات شهری خواهد شد.

 

------

 مدتی از بهسازی و تعریض جاده ورود شهر سی سخت می گذرد و بلوار ورودی آن توسط شهرداری درختکاری شده است اکنون به دلیل شکست لوله های زیر زمینی در ورودی این شهر آب زیادی سطح جاده را فرا گرفته است .

 

---

آب حاصل از شکست لوله های زیر زمینی موجب نفوذ آب به لایه های بالاتر شد و سطح آسفالت و جاده را پوشانده است و علاوه بر هدر رفت آب ممکن است موجب بروز تصادفات و خسارات جبران ناپذیر برای شهروندان شود و چهره نا پسنده در ورودی شهر سی سخت ایجاد کرده است.

سفیردنا این موضوع را پیگیری کرده به گونه ای که خوشنود مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا در این خصوص گفت: به محض مطلع شدن از این موضوع نیروهای آبفای دنا با یک دستگاه بیل مکانیکی اعزام شدند ولی متوجه شدیم این لوله مربوط به شهرداری بود و که منظور آبرسانی به پارک ورودی شهر استفاده می شد.

علی فرد شهردار سی سخت نیز در این باره گفت: شکست لوله های زیرزمینی به دلیل فرسودگی لوله ها اتفاق افتاده است که به دلیل اینکه در مسیر اصلی ورودی شهر است امکان کنده کاری سریع با ماشین آلات سنگین وجود ندارد چرا که موجب مسدود شدن مسیر می شود، از این رو به صورت دستی نیروهای شهرداری اقدام به کنده کاری و تعمیر لوله خواهند کرد.

با توجه به موضوعات مطرح شده می طلبد هماهنگی بشتری بین دستگاهه ای خدماتی در شهر سی سخت ایجاد شود تا در صورت بروز چنین مشکلاتی در کمترین زمان ممکن برطرف شود تا خطراتی برای شهروندان به وجود نیاید.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.