گروه: اخبار استان خبر: 160486 / تاریخ انتشار : 1399/4/15 ساعت : 11:02
آقای استاندار شما آستین همت بالا بزنید؛

مسئولان استانی میزبان کرونا در پارکها و آبشار پایتخت طبیعت/کرونا در یاسوج چادر زد+ تصویر

عدم اجرای سختگیرانه پروتکل های بهداشتی در پارکها و آبشار یاسوج باعث شد تا مسئولان علاوه بر میزبانی از مسافرانی که می توانند شایع کننده کرونا باشند ،این ویروس همچنان میهمان مردم باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته در نشست اضطراری ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در واکنش به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شهر یاسوج تاکید کرد :با افراد سهل انگار مبتلا به بیماری کرونا که در اماکن و ادارات عبور و مرور می‌کنند و سبب ابتلای دیگر افراد به این بیماری می‌شوند نیز مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

 

وی اذعان داشت :با افراد سهل انگار مبتلا به بیماری کرونا که در اماکن و ادارات عبور و مرور می‌کنند و سبب ابتلای دیگر افراد به این بیماری می‌شوند نیز مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

 

استاندار کهگیلویه و ویراحمد گفت :آمار تلفات کرونا در استان به شکل چشمگیری افزایش یافته که باید بیش از پیش رعایت دستور العمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد توجه همگان قرار گیرد.

 

وی در این نشست گریزی به وضعیت نامطلوب آبشار و پارکهای یاسوج در این خصوص زد اما چه کسی می خواهد پاسخگوی این مشکلات عنوان شده از سوی کلانتری باشد خود جای سوال بزرگی است.

 

مشاهدات میدانی خبرنگار ما صبح امروز از حضور مسافران و گردشگران در پارکها و آبشار یاسوج حکایت می کند تا براستی این نکته در ذهن ما تداعی شود که آیا مسئولان استان با عدم برخورد و رعایت نکردن دستورالعملهای بهداشتی ، خود میزبان خوبی برای کرونا در استان هستند؟

 

 

براستی مسئولان استان و شهر یاسوج کی می خواهند سایه مرگ و کرونا را از سر مردم بردارند ؟ آیا همچنان باید شاهد حضور مسافران و گردشگران در اماکن تفریحی و عمومی شهر باشیم ؟آیا در روزهایی که سایه شوم کرونا و مرگ از آنچه به نظر می رسد به ما نزدیکتر است باید قلیان سرا ها حکمرانی کنند و مسئولان بی خیال جان شهروندان باشند.

 

وقتی نماینده ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت آبشار یاسوج و میزبانی از مسافران با قلیان گلایه می کند باید تنها به همین گلایه ها و هشدارها اکتفا کنیم یا اینکه در این خصوص چاره اندیشی کرد و از ورود گردشگرانی که جان مردم این شهر برایشان اهمیتی ندارد جلوگیری کرد .

 

تصاویر زیر مربوط به صبح امروز و کمتر از 24 ساعت از ابراز گلایه استاندار استان در رابطه با وجود مسافران و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در شهر یاسوج است .

 

آقا استاندار بسم دالله آستین همت را بالا بزنید و از جان مردم در مقابل سهل انگاری عده ای از مردم محافظت کنید و با اجرای سختگیرانه پروتکل های بهداشتی کرونا را از کهگیلویه و بویراحمد فراری دهید.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
مممممم
1399/4/15 - 14:10
بی انصافی هست ما داخل خونه بشینیم بعد مسافرا بیان اینجا کرونا رو بیارن
rateup 4
 ratedown 0
ای خدا
1399/4/15 - 14:11
نگاه مسافر اینجا چه خبره
rateup 2
 ratedown 0
یاسوجی
1399/4/15 - 14:12
این چ قانونی هست که با اینا برخورد نمیشه
rateup 3
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.