گروه: اخبار استان خبر: 160478 / تاریخ انتشار : 1399/4/15 ساعت : 00:01
در پیام عدل هاشمی پور بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها آمده است؛

کاهش حاشیه نشینی با توجه به دهیاری ها/لزوم توزیع عادلانه بودجه ها در حوزه شهری و روستایی با اولویت مناطق محروم

رفع نیازمندی ها و کمبودهای زیر ساختی این حوزه ها به ویژه در روستاها به شادابی و امیدواری مردم و جلوگیری از مهاجرت آنان و عدم حاشیه نشینی شهری کمک شایانی می نماید

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

متن پیام عدل هاشمی پور به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم 

توسعه و ابعاد آن به ویژه در حوزه زیر ساخت در محدوده شهری و روستایی علاوه بر سیاست گزاری های کلان و لزوم توجه عادلانه از سوی مسئولان اجرایی در توزیع بودجه و اعتبار با اولویت قرار دادن مناطق کم برخوردارتر، نیازمند تلاش و جدیت شهرداران و دهیاران نیز می باشد چرا که شهرداری و دهیاری نهادی عمومی با رویکرد خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردمی است.
 
 
رفع نیازمندی ها و کمبودهای زیر ساختی این حوزه ها به ویژه در روستاها به شادابی و امیدواری مردم و جلوگیری از مهاجرت آنان و عدم حاشیه نشینی شهری کمک شایانی می نماید که نیازمند تلاش و دوندگی مضاعف شهرداران و دهیاران و مشارکت بهتر و بیشتر مردم می باشد که در سالهای اخیر اقدامات مناسب و مؤثری انجام شد اگرچه کافی نبوده و نیست.
 
 
14 تیرماه و نامگذاری آن به نام روز شهرداری ها و دهیاری ها فرصت مغتنمی است تا ضمن ارج گذاشتن به تلاش و زحمات شهرداران و دهیاران با برنامه ریزی مناسب در صدد رفع دغدغه و تکمیل مطالبات به حق عمومی آنان باشیم.
 
 
ضمن خدا قوت این روز را به حضور این عزیزان تبریک عرض می نمایم و سلامتی و سربلندی آنان را از خداوند سبحان مسئلت دارم 
 
عدل هاشمی پور،نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.