گروه: اخبار استان خبر: 160459 / تاریخ انتشار : 1399/4/14 ساعت : 15:10

احتکار در کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه سیمان رسید / سیمانه ولی نه سیشانه!

بعد از گران فروشی کالا در کهگیلویه و بویراحمد این بار احتکار به ایستگاه سیمان در استان رسید تا عاملین فروش از فروش سیمان به مردم خودداری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شروع فصل کار و با وجود کارخانه های تولید سیمان در کهگیلویه و بویراحمد احتکار به ایستگاه سیمان رسید تا با کم توجه مسئولان صمت در استان، سیمان هم  به کم توجهی رسیدگی به بازار اضافه شود.

 

با آغاز کرونا این ویروس توانست نفوذ خوبی بر بازارهای کهگیلویه و بویراحمد پیدا کند و گرانی و احتکار را در استان شیوع دهد.

این رسانه و سایر رسانه ها را اگر بررسی کنید در طول ماه های گذشته خبر های مختلفی را از حوزه بازار و کم توجهی مسئولان به آن را منتشر کرده اند تا بعد از سیر ، سیمان هم به ایستگاه احتکار برسد.

 

بدنبال افزایش قیمت انواع کالا در کشور و استان این بار با وجودی که کهگیلویه و بویراحمد هم تولید کننده و هم صادر کننده سیمان در کشور است و بالغ بر 25 هزار تن ظزفیت اسمی تولید دارد و تا حدودی به این ظرفیت دست یافته است اما برای خرید یک کیسه سیمان  باید گردن کچ کرده و بدنبال آشنا باشی.

گاهی اگر اخبار احتکار سکه را می شنیدیم به دلیل طلایی بودن آن برای مردم مهم نبود اما واقعا مسئولان احتکار سیر و مرغ و سیمان را چگونه می خواهند توجیح کنند.

 مخاطبین این پایگاه خبر با تماس با این رسانه عنوان کردند در انبارها سیمان موجود است اما فروشندگان از فروش امتناع کرده و بیان می کنند تا قیمت بالا نرود سیمان فروشی نداریم.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.