گروه: اخبار استان خبر: 160450 / تاریخ انتشار : 1399/4/14 ساعت : 14:10

کرونا مانع ورود مشتریان به بانکها در دهدشت شد

صبح امروز برخی از ادارات و بانکهای شهر دهدشت به مراجعین خود اجازه ورود به ساختمان را ندادند و از پشت پنجره به مردم خدمات رسانی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با رسیدن موج دوم کرونا ویروس به استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان کهگیلویه نگرانی ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس در شهرستان بیشتر شده است.

 

در آخرین نشست ستاد مقابله با کرونا ویروس در شهرستان کهگیلویه تدابیری اندیشیده شد تا بر اساس آن ها از شیوع بیشتر ویروس کرونا در شهرستان لوگیری شود.

 

یکی از این موصوبات و تصمیمات اتخاذ شده اعمال محدودیت ها برای برخی از مشاغل پرخطر در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی است. از جمله این مشاغل، تالارهای پذیرایی، رستوران ها، بازار روز و قهوه خانه ها و کافه های مختلفی است که در شهر دهدشت وجود دارند.

 

بانک ها نیز یکی از بنگاه های اقتصادی به شمار می آیند که روزانه مراجعین فراوانی دارند. برخی از بانک ها در شهر دهدشت برای جلوگیری از ازدحام و شلوغی جمعیت در بانک ها مراجعین و مشتریان خود را بیرون از بانک منتظر گذاشته و به صورت نوبتی اجازه ورود به آن ها به داخل بانک داده می شود.

 

همین امر موجب شده تا تعداد زیادی از مردم جلو درب بانک ها برای ورود به بانک تجمع کرده که این امر خود موجب شیوع ویروس کرونا می شود.

 

برخی ادارات شهرستان نیز به مراجعین خود اجازه ورود به داخل اداره را نمی دهند و از پشت پنجره به آن ها خدمات لازم را ارائه می دهند که اینگونه فعالیت ها درصورتی می تواند اثر مثبتی داشته باشد که خود باعث تجمع و شیوع بیماری کرونا نشود.

 

لازم است هم در بانک ها و هم ادارات و نهاد های دولتی تدابیر بهتری اندیشیده شود تا مراجمعین با رعایتع فاصله گذاری اجتماعی به این نهاد ها رجوع کرده و خدمات مطلوب با رعایت دستوراتلعمل های بهداشتی به آن ها ارائه شود.

 

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.