گروه: اخبار استان خبر: 160440 / تاریخ انتشار : 1399/4/14 ساعت : 16:10
در بازدید مشترک صورت گرفت:

تشدید نظارت ها در رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط برخی صنوف چرام

به منظور فاصله گذاری ونظارت بر اماکن امروز و با حضور معاون فرماندار و اعضای شورای سلامت چرام بازدید وگشت مشترک از صنوف مختلف،بانک ها وادارات صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی جعفری فر در حلشیه بازدید و گشت مشترک از آخرین وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهر چرام گفت: به منظور نظارت بیشتر بر وضعیت بازار و صنوف مختلف امروز گشت مشترکی با حضور معاون فرماندار شهرستان چرام و برخی از ادارات برگزار شد که روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت.

 

وی افزود: در این بازدید ضمن بررسی میدانی آخرین وضعیت این طرح تذکرهایی و اخطاریه های به صنوف متخلف که نسبت به سلامتی خود و شهروندان بی تفاوت بودند صادر شد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام تصریح کرد: متاسفانه به دلیل عدم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان به خصوص در مراسمات شادی و عزاداری شاهد افزایش تعداد بیماران کرونایی در این شهرستان هستیم.

 

وی تاکیدکرد: ادارات و نهادهای سطح شهرستان می بایست نسبت به اجرای کمی و کیفی طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح ادارات خود به خصوص برای ارباب رجوع های خود حتما استفاده از ماسک را یکی از مهمترین ضروریات بدانند.

 

جعفری در پایان اظهارکرد: در این بازدیدمعاون فرماندار،تعزیرات حکومتی، امور صنفی و بازرسان بهداشت شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.