گروه: اخبار استان خبر: 160436 / تاریخ انتشار : 1399/4/15 ساعت : 14:57
پیگیری سوژه های مردمی:

ورودی بی روح و غمگین شهرستان لنده در سایه عدم توجه به توسعه زیرساخت ها شهری+تصاویر

ورودی شهرها به عنوان پیشانی تعیین کنند سطح خدمات فضای سبز و فرهنگ شهر نشینی است که هرچه این ورودی ها زیباترباشند جلوه گری خدمات شهری نیز مضاعف تر خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه زیرساخت های شهری یکی از نیازهای روز جامعه است که شهروندان در این خصوص مطالبات فراوانی از مسئولان شهرداری و اعضای شورای شهر ها دارند.

 

توجه به زیرساخت های اساسی از قبیل احداث پارک و توسعه پارکها، پیاده رو سازی، زیبا سازی، المان های شهری، آسفالت خیابان ها و کوچه ها و سایر خدمات شهری از نیاز های ضروری برای توسعه یک شهر است.

 

در این بین ورودی شهرها به عنوان پیشانی و تعیین کننده بیشتر قضاوت ها در خصوص فعالیت های شهرداری ها است که این مبحث مهم متاسفانه در بیشتر ها به فراموشی سپرده شده است و یا اگر کاری صورت گرفت خیلی در دید شهروندان و مسافران در بدو ورود به شهرها نیست.

 

با وجود تلاش های که شهرداری لنده در جهت زیبا سازی ورودی شهر دارد ولی عدم همکاری برخی شهروندان و عدم اجرای صریح قانون از سوی شهرداری باعث شده است تا ورودی این شهر تنها با خار و خاشاک و گاها زباله و مصالح ساختمانی همراه شود و هر خدمتی هم شهرداری کرده باشد در لابه لای این همه شلختگلی شهری گم می شود.

 

وجود نخاله های ساختمانی و عدم دیوار کشی زمین ها در ورودی شهر باعث شد تا چهره ورودی شهر از منظر بیشتر گردشگران و مسافران و حتی خود شهروندان چندان جلوه گری نکند.

 

جالب تر اینکه امام جمعه شهرستان لنده نیز در خطبه های این هفته از وضعیت موجود شهر و عدم تحقق برنامه های توسعه شهری از شهرداری و شورای شهر نیز گلایه داشته است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.