گروه: اخبار استان خبر: 160411 / تاریخ انتشار : 1399/4/13 ساعت : 16:52

دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید البرز اکرم کیش

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده شهدا شایسته بهترین خدمت هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امروز حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد  با همراهی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و جمعی از مسئولین استان با خانواده شهید البرز اکرم کیش که از شهدای مبارزه با قاچاق کالا هست  دیدار و گفتگو کردند.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: خانواده شهدا بهترین خانواده های جامعه هستند و این موضوع را در عمل ثابت کردند.

کلانتری افزود: بهترین دارایی انسان جان شیرین او است و شهدا این دارایی ارزشمند را برای آرمان های نظام و اسلام فدا کردند و یادشان برای همیشه زنده است.

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا شایسته تکریم هستند، بیان کرد: خانواده شهدا نیازی به احترام و تکریم کسی ندارند و ما نیازمند آنها هستیم و باید به سراغ آنها برویم.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به نقش ارزشمند همسران شهدا، گفت: نقش همسران شهدا در تربیت فرزندان ارزشمند و گسترش فرهنگ ایثار قابل تقدیر است.

 کلانتری در این دیدار با اهدای لوح سپاس از خانواده شهید 《البرز اکرمی》 تقدیر کرد.

گفتنی است شهید 《البرز اکرم کیش》 در سال 1355 در لوداب دیده به جهان گشود و دارای سه فرزند است.
 آن شهید والامقام در تاریخ 19 فروردین 1390در ایست بازرسی کنجی بندرعباس در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل شد و در گلزار شهدای بخش لوداب به خاک سپرده شد.

---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.