گروه: اخبار استان خبر: 160400 / تاریخ انتشار : 1399/4/13 ساعت : 10:56
در کارگروه آسیب های اجتماعی مطرح شد:

فضای مجازی مهمترین عامل بداخلاقی در جامعه/آسیب های اجتماعی تنها با نگاه بومی قابل حل خواهند بود

فرماندار شهرستان لنده گفت: آسیب ها در شهرها و روستاها متفاوت است و فضای مجازی باعث افزایش بد اخلاقی ها و گاها نیز همراه با برخی مسائل و تهمت ها همراه می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید خدادوست موسوی در  کارگروه آسیب های اجتماعی گفت: آسیب های اجتماعی ریشه در علل مختلفی دارد که مهمترین این مشکلات بحث بیکاری، معیشت، اعتیاد و سایر مسائل که این آسیب ها نیز باید نگاه بومی گری همراه باشد.

 


وی افزود:آسیب ها در شهرها و روستاها متفاوت است و فضای مجازی باعث افزایش بد اخلاقی ها و گاها نیز همراه با برخی مسائل و تهمت ها همراه می شود.
 


فرماندار شهرستان لنده گفت:نگاه کارشناسی به مسائل در حوزه آسیب ها باید در مرحله پیشگیری رفع شود و به درمان و نکشد و در اسرع وقت این چالش بررسی شود.

 

وی تاکیدکرد:این آسیب ها باعث کاهش نشاط اجتماعی می شود که امروزه متاسفانه شادی و نشاط در جامعه بسیار کم است.موسوی گفت:شناسایی آسیب های شهرستان و ایجاد یک کارگروه های تخصصی صورت گیرد که روند بررسی و احصا آن صورت پذیرد.


وی تاکیدکرد:نشاط اجتماعی ما باید در حوزه شهرستانی باشد و امکان سنجی نیز صورت گیرد.فرماندار شهرستان لنده گفت: باید از ظرفیت سازمان های فرهنگی برای نشاط مردم با حفظ پروتکل های بهداشتی مراسمات لازم را برگزار کنیم.

 

وی تاکیدکرد:بستر لازم در فصل تابستان برای افزایش سطح آسیب ها چندین برابر است که باید صورت گیرد.


موسوی گفت:تشکل ها و سمن ها یک ظرفیت عظیم در حوزه های مختلف است که همه باید برای تحقق آن مشارکت کنند که مردم و جوانان و تشکل ها در برخی موارد از ما جلوتر بودند.وی تاکیدکرد:بحث مهارت های ارتباطی در منزل، جامعه باعث افزایش ناهنجاری های اجتماعی می شود که این مهم نیز باعث افزایش سطح نارضایتی های عمومی می شود.


فرماندار شهرستان لنده گفت: فضای مجازی در حوزه آسیب های اجتماعی یک معظل است که در کنار حسنات خوبش چالش ها و آسیب های زیادی نیز به همراه دارد.
 


وی افزود:دستگاه قضایی نسبت به برخورد با افراد ناهنجار در فضای مجازی برخورد های لازم را داشته باشند.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.