گروه: اخبار استان خبر: 160382 / تاریخ انتشار : 1399/4/13 ساعت : 12:33
گزارش مردمی:

وعده های بی سرانجام مسوولان در شرف آباد یاسوج/ فضای سبز آسفالت و امکانات بهداشتی در شرف آباد وجود ندارد+تصاویر و فیلم

ساکنان منطقه شرف آباد یاسوج با اشاره به عدم تحقق وعده های مسوولان، بیان کردند: آسفالت، فضای سبز، جدول کشی و خدمات بهداشتی در شرف آباد وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شرف آباد شهر یاسوج یکی از مناطقی است که در حاشیه شهر وجود دارد، این منطقه در شرایط حاضر امانات مختلف زیر ساختی ندارد.

 

در همین رابطه گزارشی از شرف آباد یاسوج تهیه شده، که مشروح آن در زبر آمده است:

 

یکی از ساکنان شهرک میلاد در شرف آباد یاسوج با اشاره به مدت زمان اسکان خود در این منطقه، گفت: مشاهده می شود بخش های اکبرآباد و سرآبتاوه آسفالت شده، اما در شهرف آباد و این منطقه یعنی شهرک میلاد کمتر مورد توجه مسوولان قرار گرفته است.

این شهروند ادامه داد: چند بار فرعی 16 شهرک میلاد زیر سازی شد، اما تا اکنون بحث آسفالت این منطقه مورد توجه قرار نگرفته است و این موضوع سبب مشکلاتی آب های گل آلود، و گرد و خاک ها سبب ایجاد بیماری برای ساکنان می شود.

 

وی عنوان کرد از دیگر مشکلات ین خیابان این است که به دلیل نداشتن جدول آب در سطح خاکی خیابان جمع آوری شده و سبب ترد مشکل، ایجاد آلودگی برای شهروندان می شود.

 

یکی ازنوجوانان ساکن منطقه شهرک میلاد با اشاره به نبود فضای سبز در آن منطقه گفت: خیابان ها آسفالت نیست، جدول کشی وجود ندارد، فضای سبز برای خانواده ها جهت گذراندن اوقات فراغت و سرگرمی وجود ندارد.

 

وی بیان کرد: وقتی مکانی برای بازی و سرگرمی وجود نداشته باشد، به اجبار در سطح کوچه ها و خیابان ها مشغول بازی می شویم که همین موضوع سبب گلایه همسایه ها و ساکنان می شود.

 

این نوجوان در ادامه گفت: مشاهده می کنیم آسفالتی که انجام شده است، به راحتی توسط آ ب های جاری تخریب و از بین می رود و در کوچه هایی که آسفالت نست در زمستان به دلیل گل آلود بودن نمی توان در آن تردد کرد.

 

از دیگر شهروندان ساکن این منطقه گفت: چند سالی است که در این منطقه زندگی می کنیم امکاناتی مانند فضای سبز، خیابان آسفالت، جدول کشی وجود ندارد، و عده های مسوولان برای پیگیری این مشکلات به جایی نرسیده است.

این شهروندان اظهار کرد: هر کس که در این منطقه رابطه و پارتی با مسوولان داشته باشد اقدام به آسفالت و جدول کشی خیابان آنها می شود، مشاهده می شود یک فرعی  ابتدای شهرک میلاد و فرعی دیگر این شهرک جدول کشی می شود و مابقی رها می شود.

 

وی گفت: به دلیل آلودگی به دلیل خاکی بودن فرعی ها لازم است، همیشه برای جلوگیری از گرد و خاک اقدام به شستو در آن مکان ها شود.

 

از دیگر شهروندان ساکن در این خیابان گفت: شهر ک میلاد یکی از مناطق حاشیه شهر یاسوج بوده و  فاصله چندانی با مرکز شهر ندارد اما مورد توجه مسوولان شهر خصوصا شهرداری قرار نگرفته است.

 

وی گفت: چندین مرتبه به شورای شهر و شهرداری برای مشکلات این منطقه مراجعه شد، در آخرین مورد حدود 30 ماه پیش بنده و اهالی منطقه به شورای شهر برای زیرسازی و آسفالت مراجعه کردیم اما پیگیری نشد.

این شهروند افزود: این منطقه فضای سبز، مرکز بهداشتی ندارد، از طرفی به دلیل نبود آسفالت برای کودکان و افراد مسن ایجاد مشکل می کند، به نظر می رسد کسانی که رابطه و آشنایی دارد مشکلات آنها را حل می کنند.

 

وی افزود: گرد و خاک، عدم رعایت موارد بهداشتی از دیگر مشکلات این منطقه است، که  با توجه به اینکه شهر یاسوج قلب پایتخت طبیعت ایران محسوب می شود وجود مشکلات فراوان در این منطقه زیبنده شهر نیست.

 

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

فرعی های شهید نیک پی شرف آباد

 
 
 
 
فرعی های امیرها در شرف آباد
 
 
 
 
 
 
 
 
فرعی های شهرک میلاد مجاورت شرف آباد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.