گروه: اخبار استان خبر: 160368 / تاریخ انتشار : 1399/4/13 ساعت : 17:37
گزارش ؛

مسئولان از مناطق محروم غافل نشوند /کرونا مانع بازدید ها نشود

کرونا ویروس نباید مانع بازدیدهای استاندارو مسئولان استانی از مناطق محروم استان شود، خدمت تعطیلی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، از حضور کویید 19 در کشور زندگی همه مردم به نوعی تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته است، تقریبا 5 ماه است که به جز کرونا ویروس و آمار ابتلا و امار کشته ها هیچ چیز دیگری  از زبان مردم شنیده نمی شود، هر چند که مردم باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند و باید به زندگی با کرونا عادت کنند.

قبل از شروع کرونا ویروس ما شاهد حضور استاندار در مناطق مختلف استان و تشکیل جلسه شورای اداری در این مناطق بودیم، اما از شیروع کویید 19 این بازدید ها از شهرستان ها نیز متوقف شده است و با گذشت چهار ماه  استاندار تنها برای برسی کرونا ویروس به شهرستان ها سفر کرده استف و یا اتفاق فوری مثل آتش سوزی جنگل ها باعث شده استاندار به گچساران مسافرت کند.

کویید 19 بیماری است که طبق گفته کارشناسان مردم باید به زندگی با آن عادت کنند و به این زودی ها از کشور خارج نمی شود، بنابراین بنیاد زندگی مردم و کار و تلاش مسئولان تعطیل شود، چرا که خدمت به مردم تعطیل بردار نیست.

هر چند که کرونا ویروس نیز موضوع بی اهمیتی نیست اما مسئولان استان به ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید بدانند که زندگی ادامه دارد این یعنی خدمت نیز باید ادامه داشته باشد، البته شاید مثل گذشته  نتوان این بازدیدها را انجام داد، اگر قرار است استاندار از شهرستانی بازدید کند در کنار رعایت پروتکل های بهداشتی غشون کشی را نیز باید تعطیل کنند.

مردم استان به ویژه مردم مناطق محروم این استان به بازدید های اقای استاندار به شهرستان هایشان نیاز دارند، اگر کلانتری از نزدیک مشکلات مردم را نبیند بدون شک آن گونه که باید نمی تواند برای بر طرف شدن آن مشکل تلاش کند.

حسین کلانتری در بدو ورود به استان به شهرستان های مختلف سرکشی داشتند که انتظار مردم استان این است که سرکشی های استاندار از شهرستان ها قطع نشود، کرونا باعث نشود که خدمت به مردم به فراموشی سپرده شود، هر چند که ستاد مقابله با کرونا مدام در استان با حضور استاندار تشکیل می شود، اما شهرستان ها را  نیز دریابید.

رسیدگی به مشکلات مردم یکی از نیازهای ضروری است، لشکرکشی مسئولان نیازی نیست، با مدیریت می توان هم دستوالعمل های بهداشتی را رعایت کرد و هم خدمت به مردم را ادامه داد، خدمت به مردم تعطیلی نمی شناسد.

کلانتری مردم محروم مناطق مختلف استان را دریابد، کلانتری زیلایی و همان آن بخش هایی که آب شرب در این گرمای طاقت فرسا ندارند را دریابد، اقای استاندار سفر به شهرستان های استان را فراموش نکنید و با مردم چهره به چهره صبحت کنید.

فقط خدا می داند کرونا ویروس تا چند وقت دیگر مهمان نا خوانده این کشور است ، اگر قرار باشد به همین شیوه همه چیز جلو برود، از خیلی از کارها عقب خواهیم ماند، مردم منتظر خدمات رسانی و رفع مشکلات  هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.