گروه: اخبار استان خبر: 160355 / تاریخ انتشار : 1399/4/12 ساعت : 13:31

تشدید طرح ارتقای امنیت عمومی با دستگیری75نفر در لنده

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از تشدید طرح ارتقای امنیت عمومی شهروندان در این شهرستان با دستگیری بیش از 75نفر خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد فرزین جمشیدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات پلیسی در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی گفت: با تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی شهرستان لنده در طی یک ماه گذشته تلاش های خوبی در راستای اجرای طرح ارتقای امینت عمومی شکل گرفته است که آثار و نتایج خوبی در شهرستان داشته است.

 

وی افزود: در راستای پیشگیری و مقابله با مخلان نظم و امنیت اقتصادی و اجتماعی، و به منظور برخورد جدی و قانونی با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر، طرح پاکسازی نقاط آلوده ؛ طرح ارتقاء امنیت اجتماعی  در سطح این شهرستان اجرا شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده اظهار داشت: در اجرای این طرح  و با تلاش همه جانبه ماموران انتظامی 45 دستگاه موتور سکلیت و 20 دستگاه خودرو  متخلف ، توقیف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
 
وی همچنین از دستگیری سه نفر خرده فروش مواد مخدر ؛ کشف 350 گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 75 نفر معتاد و متهم تحت تعقیب و کشف شش مورد سرقت و دستگیری شش سارق خبر داد.
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان لنده با اشاره به توقیف و اعمال قانون 65 دستگاه انواع وسایل نقلیه در اجرای این طرح ، خاطر نشان کرد : بدون شک پلیس در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام‌تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر و هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده و قصد اختلال در نظم عمومی داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.
 
 
سرگرد جمشیدی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی  گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و در تامین امنیت جامعه مشارکت داشته باشند.
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.