گروه: اخبار استان خبر: 160322 / تاریخ انتشار : 1399/4/11 ساعت : 19:45
با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران صورت گرفت

انتصاب جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران منصوب شدند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ با پیشنهاد سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل و با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران, جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه فتح منصوب شدند.

 
بر اساس این حکم سرهنگ مصطفی مثنوی که پیش از این به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه فتح فعالیت میکرد به عنوان جانشین سپاه فتح منصوب شد.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه، معاونت فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد از دیگر سوابق سرهنگ مثنوی است.
 
گفتنی است طی حکم دیگری از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران و با پیشنهاد فرمانده سپاه فتح، سرهنگ سعید برومند زاده معاون پیشین اجرایی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان معاون هماهنگ کننده این سپاه منصوب شد.
 
گفتنی است سرهنگ برومنده زاده فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه را نیز در کارنامه دارد.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
طاعت پور
1399/4/12 - 01:00
دوست وهمکار گرامی سرهنگ پاسدارمصطفی مثنوی انتصاب به جا و شایسته جنابعالی رابه عنوان جانشین فرماندهی سپاه استان کهگیلویه وبویر احمد که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ هاي‌ بر جسته شما برادر گرامی می باشد تبریک عرض نموده؛ و از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای شما و استواری گامهایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند در ظل توجهات حضرت، ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و منویات نائب المهدی امام خامنه‌ای عزیز مد ظله العالی خواستارم.طاعت پور
rateup 1
 ratedown 1
طاعت پور
1399/4/12 - 01:07
بسم الله الرحمن الرحیم برادر گرامی سرهنگ سعید برومند زاده انتصاب جنابعالی از سوی فرماندهی کلسپاه به سمت «معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان که نشان از توانمندی و سوابق ارزنده مدیریتی جنابعالی دارد، تبریک و تهنیت می‌گویم. امید است در پرتو توجهات الهی و بهره گیری از رهنمود های رهبری معظم انقلاب، شاهد یکپارچگی و هماهنگی بیش از پیش نیروهای پر توان سپاه استان و عزت و سربلندی روزافزون مردم استان باشیم.توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند بزرگ مسالت دارم.طاعت پور
rateup 1
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.