گروه: اخبار استان خبر: 160290 / تاریخ انتشار : 1399/4/11 ساعت : 11:30

گل به خودی تیم رسانه ای تاجگردون به دروازه منتخب گچساران/وقتی دعوت نامه گروه های جهادی به نام کارت هدیه به مخاطب القا می شود+سند

تیم رسانه ای غلامرضا تاجگردون با انتشار تصاویری از دعوت نامه گروه های جهادی برای نمایندگان مجلس آن را تحت عنوان " کارت هدیه برای خبرنگاران " به مخاطبان القا کردند و گل به خودی عجیبی به منتخب گچساران و باشت زدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته نشست خبری تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری مهر و در خصوص موضوعات ضد فساد از جمله پرونده غلامرضا تاجگردون برگزار شد.

 

پس از پایان این نشست رسانه های منتسب به غلامرضا تاجگردون تصاویر و فیلم هایی در فضای مجازی منتشر کردند و مدعی شدند در این نشست پول و کارت هدیه در میان خبرنگاران توزیع شده است.

 

در ابتدا فارغ از هر مساله ای، باید گفت اهدای کارت هدیه در نشست های خبری مساله مرسوم است و خبرنگاری که اقدام به انتشار این تصاویر و فیلم ها کرده است بهتر از هر کسی به این مساله اگاه است و به نظر می رسد در راستای فضاسازی های رسانه ای اخیر خود اقدام به چنین کاری کرده اند.

 

انتشار این تصاویر و کلیپ ها بازخوردهای زیادی در فضای مجازی و رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد داشت اما به نظر می رسد باز هم دروغ پردازی رسانه های نزدیک به تاجگردون به سنگ خورده باشد چرا که ماجرا آن چیزی نیست که به مخاطبان القا شده است.

 

علی خضریان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که در این نشست حاضر بود در توئیتی به این مساله واکنش نشان داد و آن را نشانه ای از عدم صداقت نزدیکان تاجگردون عنوان کرد.

 

خضریان در این توئیت نوشت: اولین محور نشست خبری معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون عدم صداقت بود؛ فکر نمی‌کردیم نزدیکان ایشان اینطور سریع این را به اثبات رسانند. وظیفه خود دانستم برای دفاع از همکاران سابقم محتوای پاکت دعوت‌نامه گروه‌های جهادی که به دروغ کارت هدیه به خبرنگاران عنوان شده را منتشر کنم.
 
 
خضریان در همین توئیت تصاویری از این نامه را منتشر کرد که نشان می دهد این پاکت ها مربوط به دعوت نامه ای از سوی مجمع جهادگران تهران بزرگ برای حضور نمایندگان در نشست روز پنج شنبه این گروه های جهادی بود.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.