گروه: اخبار استان خبر: 160256 / تاریخ انتشار : 1399/4/11 ساعت : 00:20

داغ ۹ساله سالن ورزشی نیمه کاره بر دل روستانشینان بادمگان دنا+تصاویر

باگذشت حدود ۹ سال از احداث سال ورزشی در روستای بادمگان علیا بخش پاتاوه شهرستان دنا، جوانان این روستا فقط از محوطه بیرون این سالن ورزش استفاده می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس باگذشت حدود ۹ سال از احداث سال ورزشی در روستای بادمگان علیا بخش پاتاوه شهرستان دنا، جوانان این روستا  فقط از محوطه بیرون این سالن ورزش استفاده می کنند.

 

سالن ورزشی روستای بارمگان علیا شهرستان دنا که مخصوص هندبال بوده و دارای وفضای کوچک است درسال ۹۲ گلندزنی شد و ۲پیمانکار عوض کرد تا سرانجام به پایان رسید.
---
 
در حال حاضر  ۸الا۹سال است این سالن بدون گازکشی بر روی جوانان روستا بسته مانده، هرچند مشکل برق سالن باپیگری شورا و دهیار و همکاری شرکت برق استان رفع شد ولی همچنان این سالن غیرقابل استفاده است.
 
 
 
برخی از جوانان این روستا دارای مقام ها کشوری استانی در رشته های مختلف ورزش اند و رتبه های برتر را کسب کرده اند که مجبور هستند برای ادامه تمرینات خود به روستاهای مجاور مراجعه کنند که خود باعث بروز خطرات و مشلات فراوان است.
 
---
 جوانان روستای بارمگان بخاطر بسته بودن سالن ورزشی خود مجبور هستند به روستای بن زرد علیا، چناربرم، شهرپاتاوه وروستای توتنده با تحمل هزینه های مختلف سفر کنند.
 
 
پایه گذار دهیار روستای بادمگان گفته است: طی چند جلسه ملاقات مدیرکل ورزش و جوانان استان وعده داده شد که در ۲۲بهمن افتاح شود اما اکنون چندین ۲۲ بهمن گذشته و خبری از رفع مشکلات این سالن ورزشی نیست. 
 
---
 
اکنون این سالن ورزشی در استانه ۹ سالگی و فرسوده شدن است و همچنان بلااستفاده مانده است و جوانان روستا همچنان منتظر تحقق وعده های مسسولان هستند.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.