گروه: اخبار استان خبر: 160200 / تاریخ انتشار : 1399/4/10 ساعت : 09:11
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛

کشف کالاهای قاچاق در گچساران

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف محموله قاچاق به ارزش 900 میلیون ریال از 2 دستگاه خودرو در محور ورودی دیلم به گچساران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سرهنگ"سید محمد موسوی"افرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبر ظهار کرد: مأموران پاسگاه انتظامی آبشرین این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود:مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه  خودروی وانت پراید و یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.

موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها 17 دستگاه چاپگر،3دستگاه فکس ،2دستگاه کپی، یک دستگاه ماشین لباسشویی و19عددانواع اسباب بازی لوکس قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را 900 میلیون ریال اعلام کرده اند خاطرنشان کرد: در این راستا رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.