گروه: اخبار استان خبر: 160195 / تاریخ انتشار : 1399/4/10 ساعت : 08:32
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

رابط افتخاری و فعال زن در روستاهای استان معرفی می شود

مدیرکل امور امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای پررنگ کردن ارتباط و تعامل با زنان جامعه روستایی رابط افتخاری و فعال زن به دفتر امور بانوان و خانواده استان معرفی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسمدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد: رابط افتخاری و فعال زن در روستاهای استان معرفی می شود مدیرکل امور امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای پررنگ کردن ارتباط و تعامل با زنان جامعه روستایی رابط افتخاری و فعال زن به دفتر امور بانوان و خانواده استان معرفی می شود.

 

نادیا صداقت در آئین تجلیل از دختران شاغل در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، اظهار داشت: قبل از اسلام به دختران اهمیتی داده نمی شد و بعد از به دنیا آمدن نوزاد دختر او را زنده به گور می کردند. وی افزود: اگر مادری بارها صاحب فرزند دختر می شد او را همراه با دخترش زنده به گور می کردند و به زندگیش خاتمه می دادند.

 

مدیرکل امور بانوان با تاکید بر اینکه پس از اسلام دختران به ارزش و جایگاه واقعی خود رسیدند، عنوان کرد: دختران ما باید سیره و روش زندگی حضرت زهرا(س) و حضرت فاطمه معصومه(س) را به عنوان الگو برای خود بپذیرند. وی با اشاره به نگاه غلط دنیای غرب به جامعه زنان و دختران، عنوان کرد: زنان و دختران ما باید آگاه و توانمند باشد و هرگز فریب بازی های رسانه ای غرب را نخورند.

 

صداقت بیان کرد: دختران ما زنان و مادران فردا هستند و شادابی آنها عاملی برای شادکامی خانواده و نشاط اجتماعی است. وی با تاکید بر ضرورت وجود رابط افتخاری و فعال زن در هر روستا و بخش، تصریح کرد: جهت توانمندسازی رابطین بانوان کارگاه های آموزشی برگزار خواهد شد.

 

صداقت افزود: هدف از انتخاب این رابط های افتخاری انعکاس مشکلات جامعه زنان روستایی به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری است که در برنامه ریزی های آینده نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.