گروه: اخبار استان خبر: 160162 / تاریخ انتشار : 1399/4/9 ساعت : 19:18

جدال لفظی فرماندار کهگیلویه و رئیس اداره ارشاد در شورای اداری+فیلم

یکی از حواشی نشست شورای اداری شهرستان کهگیلویه که در سالن مملو از جمعیت مسئولین شهرستانی برگزار شد، بگو مگوی رئیس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان در سالن شهید زکی زاده فرمانداری برگزار شد.

 
یکی از حواشی این نشست که در سالن مملو از جمعیت مسئولین شهرستانی برگزار شد انتقاد شدید ایرج کاظمی جو رییس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه بود.

 کاظمی جو که بارها در جلسات مختلف مسئولین و فرماندار شهرستان را مورد انتقادهای خود قرار می داد در این نشست نیز از میان جمعیت خطاب به فرماندار کهگیلویه گفت: کمتر از یک سال به عمر دولت تدبیر و امید مانده و منظور شما از این بایدهایی که می گویید چیست؟ 

 
وی ادامه داد: شما بارها منتقدان خود را خاموش کرده و در فضای مجازی نیز افراد مختلفی دارید که مانع از انتقاد کردن سایر افراد به شما می شوند.
 
 
کاظمی جو با اشاره به اثرات مثبت انتقاد درست و به جا گفت: انتقاد درست و منطقی موجب پیشرفت و حل مشکلات می شود.
 
 
فرماندار کهگیلویه نیز در جواب ایرج کاظمی جو گفت: شما از نیروهای دولت هستید و خود آن را موردانتقاد قرار می دهید؟ طبیعتا این انتقادهای شما از دولت به شما هم بر می گردد.
 
 
در ادامه بخشی از فیلم این مکالمه آمده است؛
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.