گروه: اخبار استان خبر: 160098 / تاریخ انتشار : 1399/4/8 ساعت : 15:38

تقدیر خدام امام رضا (ع) از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

کاروان زیر سایه خورشید《حامل پرچم بارگاه مطهر امام رضا (ع) که با حمایت ویژه استاندار وارد استان شدند، از وی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهرستان های ۸ گانه استان کهگیلویه و بویراحمد به مدت ۸ روز میزبان کاروان زیر سایه خورشید《حامل پرچم امام رضا(ع)》هستند.

اعضای این کاروان امروز در حاشیه نشست ستاد استانی مقابله با کرونا حضور پیدا کرده و از استاندار استان به دلیل همکاری و هماهنگی با شهرداری ها و فرمانداری های ۸ گانه استان جهت حضور این کاروان در کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کردند.

حسین کلانتری در این دیدار با بیان اینکه مردم ولایت مدار کهگیلویه و بویراحمد در تمامی عرصه ها و در راستای اهداف انقلاب و نظام همواره در خط مقدم جبهه حق علیه باطل بودند، اظهار داشت: جهان و به تبع آن کشور ایران مدت ها است که با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند و امید است با عنایت آقا امام رضا (ع) هرچه زودتر این ویروس منحوس برچیده شود.
وی بیان کرد: مایه خرسندی است که امروز استان کهگیلویه و بویراحمد به پرچم امام رضا متبرک می شود.
کلانتری گفت: حرکت این کاروان و انتقال پرچم حرم امام رئوف در کشور و به ویژه در استان ما تجلی دوباره مهربانی های امام هشتم است.
استاندار با اشاره به اینکه مردم استان ارادت قلبی ویژه ای به ائمه اطهار به ویژه حضرت ثامن الائمه ( ع ) دارند ،گفت: حضور خدام و پرچم مقدس حضرت امام رضا (ع) برای استان متبرک و میمون خواهد بود.
استاندار کهگیلویه و‌بویراحمد از کاروان خدام بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) و دست اندرکاران این رویداد بزرگ فرهنگی و معنوی تقدیر کرد.
گفتنی است در این نشست خادمان آستان قدس رضوی نشان خادمی امام رضا(ع)  را به استاندار و معاونان وی اهدا کردند.

---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.