گروه: اخبار استان خبر: 160045 / تاریخ انتشار : 1399/4/7 ساعت : 23:41

هشدار جدی فرماندار گچساران نسبت به شیوع کرونا/ برای حفظ سلامت مردم با کسی تعارف نداریم

خوانپایه: اگر مردم رعایت نکنند قطعا با موجی از مبتلایان جهت بستری مواجه خواهیم شدکه در نتیجه با توجه به کمبود امکانات و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در شهرستان و استان خدای ناکرده با مرگ میر مواجه خواهیم شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،علی خوانپایه ،فرماندار گچساران درخصوص تصمیمات جلسه ویدئوکنفرانس ستاد مقابله با کرونا این شهرستان که با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد،گفت:با توجه به شرایط مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان به مردم هشدار داده می شود نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.

 

وی افزود: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان ناچار خواهیم شد باز هم محدودیت های لازم را در بازار و اماکن عمومی برقرار کنیم.

 

فرماندار گچساران درادامه تصریح کرد:برای سلامتی مردم  تعارف و دلسوزی بی مورد با هیچکسی نداریم،پس برای سلامت خود و همنوعان تلاش لازم را جهت رعایت اقدامات پیشگیرایانه داشته باشیم.

 

خوانپایه اظهارکرد: اگر مردم رعایت نکنند، قطعا با موجی از مبتلایان جهت بستری مواجه خواهیم شد که در نتیجه با توجه به کمبود امکانات و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در شهرستان و استان خدای ناکرده با مرگ میر مواجه خواهیم شد.

 

فرماندار گچساران در ادامه نیز تصریح کرد:در حال حاضر متاسفانه تعدادی بیمار مربوط به شهرستان وضعیت خوبی ندارند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.