گروه: اخبار استان خبر: 160020 / تاریخ انتشار : 1399/4/7 ساعت : 16:31

گازرسانی به 220واحد مسکونی توسط سپاه شهرستان دنا

فرمانده ناحیه مقاومت دنا با اشاره به انعقاد قرارداد همکاری با کمیته امداد و بهزیستی گفت: 220واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این شهرستان گاز رسانی خواهند شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ ستوده نیا از انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد وبهزیستی شهرستان دنا خبر داد، براساس این تفاهم نامه لوله کشی گاز 220واحدمسکونی مددجویان تحت پوشش ومعسرین بسیج و همجنین احداث80چشمه سرویس بهداشتی وحمام در دستور کار قرار خواهد گرفت وبه زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهدشد.

 

وی با اشاره به نگاه جهادی وخدمت رسانی به همه پروژه های سپاه وبسیج، حذف نگاه منفعت طلبی از پروژه ها را کاری بسیار ارزشمند توصیف وخواهان مشارکت بیشتر خیرین ونهادهای حمایتی شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت دنا در ادامه به استمرار روحیه جهادی و انقلابی در بسیج اشاره و بیان کرد: به حول وقوه الهی در سفر پرخیر وبرکت سرلشکر سلامی 21پروژه برای شهرستان در حوزه خدمات عمومی(آب وکشاورزی و،،.) سال گذشته مصوب ودر کنار سایر فعالیت‌های جهادی وسازندگی به زودی عملیات اجرایی آنها نیز آغاز خواهدشد.

 

وی بابیان اینکه آستین همت در خدمت رسانی را بالا زده ایم ابراز داشت: سال گذشته و با همت خیرین محترم 17میلیارد ریال اعتبار جذب و در عرصه های مورد نیاز مردم با نظارت جامعه خیرین هزینه شد.

 

 ستوده با اشاره به شرایط کرونا در کشور گفت: هیچ مانعی را برای خدمت به مردم سر راه خود نمی بینیم و به امید خدا در سال جهش تولید اقدامات درخور توجهی درحوزه های سازندگی وفرهنگی واجتماعی در شهرستان اتفاق خواهد افتاد.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا 6 هزار بسته معیشتی به صورت نقدی و غیرنقدی در بین آسیب دیدگان از این ویروس و نیازمندان توزیع شده، گفت: این بسته های حمایتی طی 4مرحله توزیع شده است که مشارکت بسیجیان در ضدعفونی و گندزدایی و همچنین اطفا حریق در مناطق مختلف شهرستان از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط سپاه دنا در این شهرستان است.

 

ستوده نیا با اشاره به  وام اقتصاد مقاومتی به واجدین شرایط و بسیجیان این شهرستان تعلق گرفته است گفت:  آستین همت را بالا زده ایم و از هیچ خدمت و‌کوششی برای مردم در هر عرصه ای که نیاز باشد کوتاهی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دهدشت
1399/4/7 - 16:47
درود خدا بر شما سرهنگ ها
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.