گروه: اخبار استان خبر: 159884 / تاریخ انتشار : 1399/4/5 ساعت : 16:36
همزمان با سالروز شهادت سردار شهید جانمحمد کریمی صورت گرفت:

دیدار اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی با مادر شهید کریمی/امام جمعه موقت لنده: شهدای شاخص ستارگان این استان هستند+تصاویر

امروز و به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید جانمحمد کریمی اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده به همراه امام جمعه موقت این شهرستان باخانواده شهید کریمی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در سالروز عملیات غرور آفرین پد خندق امروز کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده با حضور در منزل سردار شهید جانمحمد کریمی با مادر این شهید دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام الهی نیا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای حماسه خونین پد خندق گفت: پد خندق تابلوی بلند حماسه و رشادتی است که به درستی تصویر حماسه ها و ایثارگری های جوانان غیرتمند این استان را در آن به نمایش گذاشته است.

 

وی افزود: خلق حماسه های رفع از جنس شهید و شهادت و اسارت در نبرد خونین پدخندق باعث شد ماندگاری این حماسه در تاریخ دفاع مقدس ثبت شود.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: گرامیداشت و نکوداشت شهدای شاخصی هم چون سردار شهید جانمحمد کریمی در این استان همانند ستارگانی درخشان هستند که راه و رسم سبک زندگی را به ما نشان می دهند.

 

وی از صبر و صبوری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به پاس رشادت ها و شجاعت فرزندانشان در دفاع مقدس و دفاع از حرم قدردانی کرد.

 

پس از این دیدار اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان با حضور در گلزار شهدای روستای سرآسیاب با آرمان های بلند شهدا و سردار شهید جانمحمد کریمی تجدید میثاق کردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.