گروه: اخبار استان خبر: 159845 / تاریخ انتشار : 1399/4/4 ساعت : 18:24

درخواست خانواده البرز زارعی از فرمانده سپاه فتح

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با خانواده البرز زارعی کوهنورد فداکار گچسارانی، قول داد پیگیر مطالبات آن ها از مسئولان استانی باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با خانواده داغدار البرز زارعی کوه نورد گچسانی که در جریان آتش سوزی های گچساران جان خود را از دست داده بود؛ ضمن ابلاغ پیام فرمانده بسیج مستضعفین با این خانواده دیدار و ابراز همدردی کرد.

 

سردار حمید خرم دل در این دیدار جانفشانی البرز زاگرس را کاری ارزشمند و ستودنی ارزیابی کرد و گفت : البرز در راستای صیانت از منابع ملی جانش را از دست داد.

 

البرز زارعی جوان فداکار و فرزندان طبیعت دوست کهگیلویه و بویراحمد از کارکنان شرکت نفت گچساران بود که در راه حفظ زاگرس جانش را از دست داد و نام او تا همیشه با بلوط های زاگرس عجین شد.

 

خانواده این ناجی جنگلهای زاگرس در این دیدار از فرمانده سپاه فتح خواستند تا برادر بیکار آن مرحوم که حالا سرپرستی 2 خواهر و مادر خود را بر عهده دارد بتواند جایگزین وی در شرکت نفت شود.

 

سر تیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح قول پیگیری این درخواست را به خانواده مرحوم البرز زارعی دادند و از طریق استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس شرکت نفت گچساران پیگیر این کار شد و از این مسئولان خواست تا از طریق وزارت نفت پیگیر امور استخدام برادر مرحوم زارعی در شرکت نفت گچساران باشند.

 

---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.