گروه: اخبار استان خبر: 159823 / تاریخ انتشار : 1399/4/4 ساعت : 13:41

کلنگ زنی و بهره برداری از مصوبات سفر فرمانده کل سپاه پاسداران در بهمئی + تصویر

با حضور فرمانده سپاه فتح در شهرستان بهمئی کلنگ زنی و بهره برداری از مصوبات سفر سرلشکر سلامی به کهگیلویه و بویراحمد انجام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی سپاه استان کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های مصوب سفر ، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در شهرستان بهمئی انجام شد.

دیدار با کارکنان سپاه ناحیه بهمئی ، کلنگ زنی درمانگاه شهدای بهمئی ، افتتاح و بهره برداری از 74 منزل کمیته امدادی ساخت سپاه فتح به نمایندگی در روستای سید صفی از جمله برنامه های این سفر است.

پروژه احداث ساختمان درمانگاه تخصصی بسیجیان بهمئی با حضور فرمانده سپاه فتح،فرماندار،دادستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان  کلنگ زنی شد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت:این پروژه از سری مصوبات سردار سلامی،فرمانده کل سپاه پاسداران برای محرومیت زدایی استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

سردار حمید خرمدل با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های مهم مردم استان به ویژه شهروندان بهمئی مشکلات حوزه درمان است،تصریح کرد:با هدف رفع بخشی از مشکلات حوزه درمان این درمانگاه احداث می شود.

 

وی افزود:درمانگاه شهدای بهمئی در سه طبقه با زیربنای 1050 متر مربع احداث می شود که تمام تجهیزات برای خدمت رسانی به مردم در آن فراهم می شود.

 

سردار خرمدل خاطرنشان کرد:تمامی اعتبارات لازم برای پروژه تامین شده است و پیمانکار که یکی از فرزندان همین شهرستان است قول داد تا دهه فجر امسال پروژه به بهره برداری برسد.

 

فرمانده سپاه فتح استان در پایان از پیمانکار پروژه خواست در راستای حمایت از جوانان بیکار شهرستان،از نیروی انسانی بومی شهرستان برای ساخت و تکمیل پروژه استفاده شود.

 

خبر درحال تکمیل شدن .....

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بمئی
1399/4/4 - 17:18
ماشاالله به این فرمانده جوان اینو بهش می گن کار
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.