گروه: اخبار استان خبر: 159766 / تاریخ انتشار : 1399/4/4 ساعت : 13:02
در هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛

غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته قوه قضائیه در لنده/امام جمعه موقت لنده:اختلاس ها کام ملت را تلخ کرد و مردم انتظار برخورد قاطع دارند+تصاویر

صبح امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه رئیس و کارکنان دستگاه قضایی به همراه اعضای شورای اداری و تامین شهرستان لنده با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و همزمان با هفته قوه قضائیه اعضای شورای اداری و تامین و رئیس و کارکنان دادگستری شهرستان لنده با حضور در گلزار شهدای والامقام این شهرستان با آرمان شهدای انقلاب اسلامی ضمن تجدید میثاق با شهدا مزار این شهدا را گلباران و عطر افشانی کردند.

 
در این مراسم ایرج علیبازی سرپرست دادگستری شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی گفت: امروز ما هرچه داریم از برکت خون شهدا است نباید کاری کنیم که شرمنده خون شهدا و خانواده شهدا باشیم.
 
وی تاکیدکرد: باید همه در کشور دست به دست هم دهیم تا این انقلاب و کشور را به سمت پیشرفت و توسعه فراگیر هدایت کنیم.
 
در ادامه نیز حجت الاسلام سید محمود الهی نیا گفت: امروز دستگاه قضایی در کشور مایه امید مردم با عملکرد مدیریت جدید مورد قرار گرفت و امیدواریم این حرکت ادامه دهنده باشد.

وی در ادامه گفت: تداوم انقلاب ما در مردم داری و برقراری عدالت اجتماعی است و لذا مردم انتظار دارند که این حرکت های جهادی قوه قضائیه با اقتدار تر صورت پذیرد.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: اختلاس ها کام ملت را تلخ کرد که وقتی می شنویم مبالغ را شرمنده امام و انقلاب می شویم که دستگاه قضایی امروز در مسیری ب قرار گرفت که این دغدغه ها را کم کرده است.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.