گروه: اخبار استان خبر: 159734 / تاریخ انتشار : 1399/4/2 ساعت : 16:24
رئیس دادگستری کهگیلویه مطرح کرد

تعیین شعبه ویژه حمایت از سرمایه گذاران و کمک به تولید و اشتغال در شهرستان

کرمی گفت: مجموعه قضایی شهرستان کهگیلویه تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا اصل حمایت از تولید و اشتغال در چارچوب قانون به گونه ای اجرا شود که هم قانون به خوبی اجرا شود و هم تولید به خوبی رونق گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز برخی از کارمندان دادگستری شهرستان کهگیلویه به همراه رییس دادگستری این شهرستان از کارخانه آجر دهدشت و تولید خوراک دام و طیور فجر دهدشت بازدید کردند.

 

مجید کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه در بازدید از دو طرح تولیدی و اشتغالزایی این شهرستان گفت : این باز دید ها به مناسبت هفته قوه قضائیه و حمایت از تولید و اشتغال در شهرستان با همراهی شورای قضایی کهگیلویه از دو کارخانه آجر دهدشت و تولید خوراک دام و طیور فجر صورت گرفته است.
 
 
کرمی گفت : با توجه به سیاست های قوه قضائیه در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب ، لازم است تا از همه ظرفیت های قانونی برای حمایت از تولید و اشتغال استفاده کنیم.
 
 
وی افزود : برای حمایت از سرمایه گذاران و کمک به تولید و اشتغال ، نیاز است شعبه ویژه و تخصصی حمایت از این مهم در شهرستان تعیین و در این راستا اقدامات موثری صورت گیرد .
 
 
کرمی ادامه داد : مجموعه قضایی شهرستان کهگیلویه تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا اصل حمایت از تولید و اشتغال در چارچوب قانون به گونه ای اجرا شود که هم قانون به خوبی اجرا شود و هم تولید به خوبی رونق گیرد.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.